Skocz do zawartości
Bimbrownik

Green Poison/S.A.D FV

Rekomendowane odpowiedzi

Dopiero zobaczyłam, że masz coś na oucie ? Przeglądając większość fotorelacji to mam wrażenie że założyciel jest spanikowany tym całym sadzeniem, też tak macie? A u Ciebie to taki spokój starszego Pana ?? w jakimś stopniu doświadczonego, na luzie, bez paniki. 

Fajnie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo chłopie idą ci tam bardzo zdrowo powodzonka w dalszej części piętrowe (z fartem do zbiorów, bez złodzieja, bez przypału) trzymam kciuki i obserwować będę na pewno pOzdro i ludziska niech się uczą ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

S.A.D

IMG_20200619_192342.jpg

G.P

IMG_20200619_193431.jpg

I liścior gigant

IMG_20200619_193902.jpg

Te najdłuższe palce mają 27cm

Ogólnie krzaczory mają się dobrze, żyją i radośnie się uśmiechają. Najniższa ma ok 50cm, najwyższa ok 1m. FIM nie wszędzie wyszedł ale dziś zrobiłem TOP na prawie wszystkich większych badylach. Super crop chyba zadziałał bo się krzewią od dołu ładnie

Moje 2 sarnie strażniczki znów tam były tylko tym razem prawie obsrałem zbroje bo wyskoczyły 1m od mojej nogi bo ich nie widziałem wcześniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

S.A.D

IMG_20200705_202658.jpg

@EneDue ale są też straty. Miałem po 6 i tak. 1 SAD totalnie padł, drugi walczy o życie odrostami ale też padnie. Inne 2 coś boli 

IMG_20200705_201905.jpg

Nie rosną i coś im jest + ślimaki... Te w muszlach białe też jedzą rośliny, bezduszne stworzenia. W sumie takich nietkniętych przez nic jak te na zdjęciach jest tylko 5. 2 skresliłem, a reszta walczy

10 AF White Widow prosto w ziemi 

IMG_20200705_202914.jpg

9 AF Northern Light w zbiorowej mogile. Jeden strajkuje

IMG_20200705_200628.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 AF Bubblegum Extra w wiadrach z czego tylko 7 nie strajkuje

IMG_20200705_203433.jpg

@Tester najbardziej chodzi mi o sezony, co im może być oprócz ślimaków. Dolomit sypie zawsze jak jestem i niecałą garść ale nie zawsze-  azofoski w zależności od pogody, a bywam tam co ok 10-15 dni

Dziś nic nie dostały poza slimakolem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@EneDue właśnie wpadłem na pewien pomysł. Jest taki smar którym smaruje się drzewka i do tego przyklejają się owady idące po pniu. Spróbuję to zastosować. Wcześniej posmaruje ślimaka żeby zobaczyć czy zdechnie. Jak to wypali to problem szkodników naziemnych będzie rozwiązany

@EneDue te duże mają ok 140cm i muszę je jakoś ocalić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Bimbrownik napisał:

Dolomit sypie zawsze jak jestem i niecałą garść ale nie zawsze

niecałą garść to mało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...