Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forum mam pytanie do was mam zkittlez auto i tak rekreacyjnie posadzilem sobie nasionko z cbd które kiedys kupilem wyszło i rosnie. Trzymalem je 4 dni z zkittlesem ostatnio je wyciągłem z boxa. Podotykałem lisci i co mnie dziwi mam wrazenie ze pachnie troche jak wlasnie zkittlez i ma biale kryształki na lisciach jeszcze lepiej ma on dopiero z 9 dni i chcialem was spytac czy z nasiona sativy l moze wyjsc zwykle palonko z thc ? Nie potrafię tego nigdzie znalezć dlatego was pytam naprawde za kazde wsparcie dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej chodzi o to. Kupiłem sobie cbd ale z sativy l czyli konopi siewnej przemysłowej jak kto woli. W topkach byly nasiona. Wysadziłem jedno i teraz urosło i zaczyna pachnieć zkittlesem z którym go trzymalem na początku teraz jest na parapecie i idzie na out. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Fushi kishi chodzilo nam o to, że Sativa nie równa się konopii siewnej, może zawierać duże stężenia THC, a różni się od indyki tym że jest bardziej energetyczna niż zamulająco-kanapowa.

Rozumiem o co Ci chodzi. Znalazłeś pestkę w suszu cbd i wsadziłeś. Ciekawe co wyrośnie. Może być i 3m potwór

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Fushi kishi ale jeśli Palonki cbd nie kopało i to jego nasionko to geny przekazane sprawią że kopać nie będzie a trzymanie w jednym boxie nie spowodowało żadnej Magicznej mutacji. Raczej obstawiam że aromat ze skitleza osiadł na roślinie cbd i z czasem zaniknie. 

Druga sprawa że roślina cbd może mocno pachnieć bo aromat to nie thc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@EneDue jak kupisz nasiona cbd to jo ale te   susze ze sklepów to ze zwykłych siewnych chyba są. Taki przynajmniej widziałem materiał o rolniku co miał tego hektary i produkował nasiona do tłoczenia oleju jadalnego, a po wymłuceniu nasion sprzedawał susz

U mnie w sklepie susz CBD ze słoika tak wygląda, jakby był po przejściach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

To bylo jedno z najtanszych cbd topki byly typowe z siewnej mialy duzo nasion i poprostu mnie ciekawi czy mimo wszystko mozna sie tym spalic jak juz wyrosnie bo nie wiem czy mam sie do niej przykladac jakoś bardzo czy poprostu na out go wyrzucic i zostawic na czas az se wyrosnie i zakwitnie.

Edytowane przez Fushi kishi
Nie dokonczylem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki nie mieszajcie. 
sativa to sativa, a siewka to siewka (z ang, hemp).

sativa to duże krzaki przeważnie dają mniej plonu z m2 a topy są mniej zwarte. Generalnie im więcej genów sativa, tym haj mamy bardzie energetyzujący. 
odmiany CBD po prostu maja inne proporcje kanabioidów, ale w uprawie specjalnie się nie różnią od odmian z wysokim the 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester  Jak bys mu nie napisal ze nie bedzie klepal, to by go pewnie klepal ?


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Różnica między indica a sativa jest ogromna: a z tej pestki kopa nie bedzie

5cfe8ea05de6477afc8c2846_indica-vs-sativa.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...