Skocz do zawartości
MyszoJeleń

Kiedy ścinać AK 420 F1 FAST VERSION?

Rekomendowane odpowiedzi

Wstawiam zdjęcie trychomów głównej łodygi jak i bocznej. Minęło 8 tygodni od przełączenia światła na 12/12 i 7 tygodni od pojawienia się pierwszych kwiatów. Ile czasu brakuje do ścinki? Odrazu mownie ze nie chce mieć takiego strasznie mocnego towaru raczej taki bardziej energiczny.

CBFB7308-2A94-49B3-BFF3-332D71BB4C1E.jpeg

3271D5CA-2B5B-49AF-A34A-D70B968444EE.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester kurcze bo w najbliższe dni jestem okropnie zarobiony tak do weekendu i musze mieć w pełni trzeźwą głowę przed egzaminami. Myślisz ze tak za 5 dni były by idealne do ścięcia???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MyszoJeleń chyba nie ma reguły. Ja moją ostatnią ściąłem jak były mleczne i jeden ziomek stwierdził, że zajebista bo nie zamula, a drugi powiedział że trochę za słaba bo mało zamula ? Zależy co kto lubi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Tester@WentylNo ja nie przepadam za takim mocnym ze się czuje jak w matrixie raczej taki do aktywniejszego spędzania czasu hahaha. Dobra to zaczekam 5-7 dni i tnę ?

Edytowane przez MyszoJeleń

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wentyl znajomy jest permanentnie pod wpływem alko i nie tylko. Raz mu dałem to "szuwar 6/10" 2dni później mówię, że nowe i że Holender to już 8/10. Inny z kolei chciał by 1kg od ręki wziąć, a jeszcze inny powiedział że taki "szampan na wieczór", jeszcze innego sponiewieralo doszczętnie. Co człowiek to opinia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...