Skocz do zawartości
Gość murzynkvmil

Trzymanie na słońcu i zbyt wilgotna gleba rzeżuchy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość murzynkvmil
Napisano (edytowane)

Dzień dobry wszystkim, moje pierwsze pytanie brzmi czy rzeżuche którą widać na zdjęciu (odmiana little dwarf i white russian) powinienem już trzymać przy oknie przez cały dzień czy tylko przez kilka godzin? mają już jeden tydzień licząc od rozpoczęcia procesu kiełkowania i jakieś 3-4 dni odkąd wyszły z ziemi. Drugi problem to chyba zbyt wilgotna gleba na drugim zdjeciu, odmiana to white widow i jak widać coś wyrasta razem ze skorupką na szczycie no ale 3 dni temu za dużo podlałem i nie wiem czy nie powinienem próbować tego przesadzić do drugiej doniczki gdzie jest bardziej sucho bo w aktualnej to jest trochę bagno czy zostawić jak idzie do góry, ją też już powinienem trzymać na słońcu czy jeszcze czekać?

1.JPG

2.JPG

Edytowane przez murzynkvmil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@murzynkvmil W tych puszkach w dnie otwory musisz porobic, jak nadmiar wody nie bedzie mial gdzie uciec, to pognija korzenie.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość murzynkvmil
Napisano (edytowane)

@EneDue pytałem się czy trzymać cały dzień przy oknie czy tylko część dnia bo niektórzy tak robią na poczatku

Edytowane przez murzynkvmil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@murzynkvmil  po pierwsze czy chcesz trzymać ja na dworze czy pod lampami po drugie najlepiej aby miały jak najwięcej słońca w sprawie twoich donic no wiesz powiem tak tragedia lepsze już by było pudełko po lodach hah ale tak na poważnie podsyp ziemi  i staraj się im dawać jak najwięcej słońca bo się wyciąga i pamiętaj o otworach pod spodem tych puszek i wątpię że jest coś takiego że tylko parę godzin światła światła nigdy za wiele

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@murzynkvmil serio z tymi doniczkami? Myślę że bezdomny menel z pod mostu by wpadł na coś bardziej kreatywnego a puszki by poszły na złom... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Wentyl za dzieciaka się w puszki petardy wkładało i po wybuchu tak właśnie puszka wyglądała. Może to jakiś saper czy coś i przynosi robotę do domu ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeblem buszka czytam i kurwa uwierzyć nie mogę cofam się wzrokiem do puszek a tam bez kitu wypierdole jak po petardzie ale jebnal na szybko 2 piwa i obcinal puche,, wyszło jak na początek w miarę prosto,, Hahaha ? ? ? ? ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bimbrownik racja!

No więc drogi kolego:

Kup piwa w kegach po 25l jak do baru i po opróżnieniu przy pomocy fleksy przetnie je na pół (tutaj scyzoryk nie wystarczy oj nie). Od spodu wiertarką z wiertłem do metalu wywierc otwory żeby woda mogła odpływać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...