Skocz do zawartości
Japan

Czy zakwitnie?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć !

Jestem żółtodziobem i mam swoją pierwszą roślinkę, tydzień temu przeszedłem na kwit.

Roślinka to White Widow.

Martwię się czy zakwitnie, czy w ogóle coś z niej będzie ?

 

Chciałbym poprosic was o rady/opinie/swoje zdanie.

Co myślicie o tej roślinie , czy cokolwiek z niej będzie, jakie akcje powinienem podjąć.

 

Pozdrawiam

Żółtodziób 

IMG_20200518_132520.jpg

IMG_20200518_132529.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boxem bym tego nie nazwał, za szafą, gdzie jest ciemno, oświetlenie LED, akurat co do oświetlenia wiem że jest odpowiednie bo mam pożyczone od osoby już wprawionej.

Ziemia uniwersalna więc warunki wiem że słabe.

Nie oczekuje cudów ale jestem ciekaw czy uda mi się z niej np. 15g wykrzesać, to jest pierwsza roślina, bardzo nieprofesjonalne warunki, bardziej dla experymentu, nauki i obserwacji.

Teraz wspomoglem ją plagronem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester no tak jak wspomniałem nie oczekuje cudów, zdaje sobie sprawę jak amatorsko to robię, ale liczę że chociaż kilka gram uszkrobie, to i tak dla mnie będzie radocha na 1 raz ?

Dzięki za dyskusję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Japan no i koniecznie daj doniczkę większą. Wytnij do poziomu i zawin w koło. Kiedy zmieniłeś świecenie na 12/12? Może jeszcze da radę tydzień potrzymać na wegu lub dwa zęby odbiły nowe szczyty i wtedy będziesz miał więcej topów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...