Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam ostatnio mój znajomy oddał mi pestkę i powiedział że to Easy sativa lecz nie wie czy nie jest już na nią za późno jednej pestki mi nie szkoda wczoraj trafiła na wacik dziś ma jakiegoś małego kiełka lecz jeszcze nie jest wystarczający jak myślicie dojdzie na czilku czy może być z nią problem a i jeszcze jedno mogę ją potrzymać dwa tygodnie na parapecie i potem na dwór ? A i jeszcze jedno spytałem się go czy nie mógł bym dać jedną doniczkę np 5/7L na cały jej okres życia aby nie była gigantyczna a żeby był z tego jakiś plon i powiedział że robił tak często jak nie miał miejsca na spocie lub sadził na działce żeby to nie było za widoczne jest to opłacalna metoda ?

Edytowane przez MisterZielskoXD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MisterZielskoXD dopiero sezon się zaczyna więc możesz startować, pytanie tylko na jakie geny trafisz, bo Easy Sativa czasem nie dochodzi, jak dasz doniczkę małą to ograniczysz rozrost korzeni, roślina będzie mniejsza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Można taką sative pod lampy wsadzić czy jednak nie za bardzo słyszałem że mogą zaczać kwitnąć jak z lamp na słoneczko wyjdą ale nie zawsze 

@Tester

Edytowane przez MisterZielskoXD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...