Skocz do zawartości
mirecki

LSD, Jamaican Dream, Green Crack

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Lecimy z następnym tematem i tym razem leci out. 3 pesteczki, kiełkowałem je : 12h kieliszek z wodą a następnie chusteczki na talerzyku i po ok 2-3 dniach pokazały nogi. Teraz są w donicach zrobionych z butelek 5l.

Ziemia : zwykła biedronkowa+perlit+keramzyt+hydrożel +troszkę popiołu drzewnego i wleci jeszcze kurzy oborniki. 

IMG_20200516_074544.jpg

Wieczorem wrzucę nowe foto. Troszkę się spóźniłem ale nie na wszystko mam wpływ ? wrzucę je na out pewnie za tydzień może 1,5. 

Co do nawozów to pewnie biohumusem będę podlewał i być może burzą kwiatów, wleci jeszcze później pk od Canny a co więcej to zobaczymy. Na ślimaki - ślimakol a na zwierzynę ani bissan. 

Miejscówka przy rzece, bardzo dobrze nasłoneczniona. Ogarnę jeszcze nasiona jakiś chwastów żeby przypadkiem mi jakiś wędkarz nie pomógł (ogólnie to nikt tam nie chodzi ale wolę się zabezpieczyć). Planuję chodzić tam średnio co 1,5-2 tyg. 

Dziury zrobiłem na ok 15-20l a w miejscu gdzie je kopałem rosły pokrzywy więc tragedii nie ma. Być może lekko je nawet ogrodzę siatką. Jakieś rady, uwagi mile widziane. Pozdro ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mała aktualizacja. Koszykarki pną się w górę powoli. Podlewam je jeszcze oazą biedronkową. Miałem je dawać na spota ale ostatnio ciągle deszcz pada. Mam trochę obawy bo mam hydrożel dodany(na spocie tutaj w butelkach nie) i wydaje mi się że jak dam je na spota to po prostu teraz od nadmiaru wody korzenie zgniją. Czy może zrobić mieszankę ziemi jeszcze raz bez hydrożelu? Bo mam jeszcze możliwość. Czy może poczekać jeszcze kilka dni na uspokojenie się sytuacji? Bo jestem nieco w kropce. 

IMG_20200602_154230.jpg

IMG_20200602_154218.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mała aktualizacja. Minął miesiąc prawie od pesti do teraz. Słabo trochę jest ale myślę że coś się zbierze a jak nie to potraktuje to jako naukę i odpale boxa. Jamajka. 

U niej wszystko w porządku. 

IMG_20200615_114754.jpg

LSD również dobrze wygląda, zauważyłem drobne plamki białe ale będzie żyć 

IMG_20200615_115634.jpg

IMG_20200615_115640.jpg

Green crack

Widać tutaj że opady deszczu robią swoje, dobrze nawodniona jest co widać po liściach. Też mi coś podjada ją ciut. 

IMG_20200615_115750.jpg

IMG_20200615_115755.jpg

Każde moje wyjście kończy się też spotkaniem z sarną. Spodziewać się tego że lada moment mogą podgryzać liście? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z dniem dzisiejszym umarły lsd od green crack co nie ukrywam że zależało mi najbardziej na tych właśnie odmianach, jeśli poziom rzeki nadal będzie się zwiększał to i jamaica pójdzie pod wodę. Będę ogarniał chyba dzisiaj jakieś automaty, myślę że powinny dojść jeszcze ale patrząc na to co się dzieje to może być trudny sezon. Trzymajcie się ekipa. 

IMG_20200623_095214.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@EneDue myślę że i pewnie 3 krzaka weźmie ale to jeszcze musi z 1m przybyć wody. Kupiłem już 3 automaty więc w tym tygodniu startuje i zobaczę co to będzie. Jak mi tego jednego krzaka nie zabierze to posadzę obok bo miejscówka jest zacna. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Życzę powodzenia. Mi ten rok spuścił wpierdol. Przez ciągłe deszcze pokazała się pleśń na środkach przeciw szkodnikom. Ziemia ciągle mokra i wypłukana ze wszystkiego co dawałem by o nie zadbać. A koniec końców coś zezarlo mi krzaki. Poczułem się jak po walce z muhamedem ali

@mirecki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester proszę o przeniesienie fr do niedokończonych. Prawdopodobnie przeżył jeden krzak ale to bd wiedział w sobotę.

Mam już 2 automaty Hulkberry od RQS więc jutro zaczynam na nowo. Mam nadzieję że dojdą do końca września. Zamówiłem też lsd w automacie ale dostałem sezon więc raczej już za późno. Gdybym np 5 lipca ruszył jeszcze z tym lsd (już w automacie) to ma szansę na dojście? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...