Skocz do zawartości
jaris266

ak-47 kiełkowanie problem.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wczoraj przyszła do mnie paczka z nasionem ak-47 auto. zasadziłem je odrazu do gleby na głebokosc ok. 0,5 cm i pozniej schowałem do szafki na 6 godzin do ciemna, pozniej je wyjąłem, bo myslalem że nasiona potrzebują swiatła i cały wieczór i cały dzisiejszy dzień oświetlałem je, teraz gdy dowiedziałem się, ze jednak do kiełkowania nie jest potrzebne swiatlo schowałem doniczkę do szafki, myslicie, że nasionko ma jeszcze szansę wykiełkować? (podlewałem zwykłą wodą kranową, w małych ilościach)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@jaris266  Nic sie nie stalo, jak maja wyjsc to wyjda. Jeden chuj czy ziemia jest oswietlana czy tez nie.

Edytowane przez CheMsKuN

Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak juz sie zdecydowales na kielkowanie w ziemi, to juz teraz w tej ziemi nie grzeb i cierpliwie czekaj. Moczyles pestki przed wsadzeniem do ziemi ?


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 hours ago, CheMsKuN said:

Jak juz sie zdecydowales na kielkowanie w ziemi, to juz teraz w tej ziemi nie grzeb i cierpliwie czekaj. Moczyles pestki przed wsadzeniem do ziemi ?

Nie, nawilżyłem glebe, zrobiłem otwór na 0,5 cm i wsadziłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...