Skocz do zawartości
Dextroza

Co to jest czy można tym podlać ?

Rekomendowane odpowiedzi

@Tester troche chyba pozno ale ja w holandi tu inaczej pogoda jak sprawdzalem to do pazdziernika spoko pogoda ma być a  to sa 8 tygodniowe to na dworze z 10 tyg pisalo moze coś z tego bedzie 

received_895449314273867.jpeg

received_366405057681894.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dextroza sam robię druga turę auto w tym roku , na początku lipca,moje mają już 27 dni A pierwsza tura za 2tyg ścina.

Zainwestuj potem na flo w coś na pleśń typu polyversum wp organiczny nie polecam chemi.

Pozdro !??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dextroza nie wiem nigdy nie próbowałem jedynie z czym mi się kojarzy cynamon to do oprysku dolistnego.

Wszystkie domowe sposoby mało kosztują a zawsze coś dają, więc próbuj jak chcesz chociaż wydaje mi się że ukorzeniacz w zwykłym ogrodniczym będzie razem z witaminami, a jego koszt to zaledwie parę zł.

Więc czy jest sens? Odpowiedz sobie sam.

Osobiście stosuje canna rhizotonic.

Edytowane przez GreenKush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dextroza w necie zobacz tabelę ph ,tam masz większość mineralnych wód szukaj 5.5-6.5(6.8 też się sprawdza) nie ma sposobu na podlewanie ja podlewam kranówką odstaną ,tylko ja mam filtry I zmiekczacze wody A po dodaniu nawozów zawsze wyjdzie inne ph.

Kiedyś podlałem gazowaną I też nic się nie stało to nie ma różnicy więcej CO 2 ?

Także ziomal próbuj!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@GreenKush to zdjecie nie mojej roslinki ale tez takie muszki mam duzo ich nie jest dwie były ale pod liście sie wjebała dmuchłem I uciekły ale pewnie wróca co mam zrobić zeby wrazie co usunac najlepiej domowym sposobem?

maczlik-szklarniowy.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje ci tylko oprysk,na domowe sposoby nie dam ci gwarancji ,że zadziałają.

Kup w ogrodniczym coś na to I nie żałuj pieniędzy koszt to 20/30zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dextroza Tak,ale 3 krzaki zaatakowała plecha I nigdy nie wiesz jaka będzie pogoda pod koniec września/połowie października.

Co mogę ci radzić to zakup sobie coś na pleśń typu Teldorem bądź polyversum wp dosyć słaby Ale organiczny  I psikaj pod koniec flo szybciej niż ci się może wydawać.

I nie przejmuj się tak tym krzaczkiem Tylko podlewaj wtedy co trzeba i nie żałuj później nawozów.

Z fartem!

 

Edytowane przez GreenKush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@GreenKush tu w holandi ta pogoda dziwna jest rok temu pamietam ze pazdziernik jeszcze ciepło było ale zrobie jak mowisz . Tak zapytałem bo mi pisza ze nic z tego nie bedzie itp sprawdzalem pogode ma być dobra az do pazdziernika ale wiadomo wszystko sie moze zmienic nie da sie przewidziec teraz jest po ponad 30 stopni 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dextroza Ludzie piszą tyle co wyczytali ale ocenisz sam,zawsze doświadczenie zdobędziesz.

Na wegu się nie przejmuj pogodą, bardziej chodzi pod koniec flo wtedy lubią afy pleche złapać.Jestem tego zdania ,że lepiej zapobiegać niż zwalczać I srać pod siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...