Skocz do zawartości
fxxx1337

1x OG Kush, 1x Northern Passion 2.0, 1x Easy Sativa - Pierwszy grow

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra pany.

Ile jeszcze tygodni zostało do zbiorów mniej więcej? 

Trichomy są mleczno-przezroczyste. Chciałbym je ściąć jak będą w pełni mleczne i trochę bursztynowych.

Kiedy zaczynać flushing? 

I jeszcze boję się tej plechy, czy się za mocno nie rozpędzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@fxxx1337 we wrześniu to nie dojdzie, trzymaj do października i się oceni jak będzie napuchnięte, czy plecha będzie znowu jakaś, flushing na oucie?  masz tyle wody....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Update I kilka pytań.

Większość liści już jest żółta, raczej już się nie opłaca w tym etapie dawać azotu?

Ile na oko im zostało? Trichomy już mleczne w większości, włoski już brązowieją.

Northern Passion 2.0:

20200924_070908.jpg

OG Kush:

20200924_070919.jpg

20200924_072138.jpg

20200924_072150.jpg

20200924_072159.jpg

20200924_072205.jpg

20200924_072209.jpg

20200924_072241.jpg

20200924_074340.jpg

Easy Sativa:

20200924_072053.jpg

20200924_072117.jpg

Zebrana próbka jest z Northern Passion 2.0

Dam znać wieczorem jaki jest efekt ? z fartem ziomy

 

Edytowane przez fxxx1337

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, fxxx1337 napisał:

Większość liści już jest żółta, raczej już się nie opłaca w tym etapie dawać azotu?

raczej już nie

15 minut temu, fxxx1337 napisał:

Ile na oko im zostało? Trichomy już mleczne w większości, włoski już brązowieją.

2-3 tyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@fxxx1337 to pierwszy outdoor? jak tak to nieźle, pamiętaj na out dobra ziemka, dolomit do zabezpieczania ph, z nawozów to azofoska w granulacie dla mnie najlepsza, dobre geny roślin aby zdążyły dojść, zabezpieczenie przed ślimakami i zwierzyną i można zbierać dużo materiału 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy outdoor i ogólnie pierwsza uprawa

Ogólnie to miejscówka jaką wybrałem jest w Chuj przypałowa, nie wiedziałem że aż tak bardzo będzie, dziwi mnie że jeszcze psów nie spotkałem na tym spocie naprawdę xd Jedyne co wiem to ścinam to jak wszystko dojdzie i już się tam nie pokazuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że nikt Ci nie zajebał krzaków. Pięknie wyszły. Jako że to pierwszy raz i pamiętam że musiałeś co trochę karczować drzewka żeby dorabiać światło to super Co poszło. Jeszcze ze 2tygodnie i będzie git. Ja już sobie szukam spa na przyszły rok. Chcę ze 20 krzaków posadzić a już teraz jesienią przygotować spot. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj po raz drugi zapaliłem (a tak naprawdę pierwszy :D) swoje zioło i powiem wam poezja ? Topy jeszcze niedojrzałe, brakuje im jakieś 2 tygodnie, a już klepią w chuj, ziomek powiedział, że jak do tej pory najmocniejsze co było, boję się co będzie jak będą w pełni swoich sił, prawidłowo wysuszone i po curringu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...