Skocz do zawartości
fxxx1337

1x OG Kush, 1x Northern Passion 2.0, 1x Easy Sativa - Pierwszy grow

Rekomendowane odpowiedzi

jakie temperatury sa niebiezpieczne ? 

W maju po wysadzeniu były nawet -3 i nic się nie stało

wgl to gadałem z jedną osobą i powiedziała, że rośliny stoją w miejscu i powinienem lać już czystą wodę, żeby ruszyły, sam juz nw co robic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo nawozów lejesz? Jak tak to mogą doznać szoku. Jak co któreś podlanie i odpowiednią ilość to luz. W pewnym momencie roślina staje w miejscu i tylko puchnie to normalne. Puchnie powoli więc słabo to widać może to ten etap. 

Aha i jeszcze jedno przymrozek to nie mróz i krzaki mogą go znieść a nawet się hartują o ile nie trwa zbyt długo i temperatura nie spada poniżej -4°c

To dla krzaka sygnał że pora ruszyć z kopyta. Nie martw się tym póki co bo i tak nic nie poradzisz. Są osłony dla roślin ale sam nigdy nie stosowalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

13 maja zacząłeś czyli 4 miesiąc. Dłuuga ta przygoda na OUT. Ja od miesiąca mam spokój. OUT ma wiele minusów a jedyny plus to plony (a i nie zawsze).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema wszystko ładnie pięknie ale pogoda oby Ci dopisała z fartem życzę tłustych grubych oblanych olejem topow ? trzymaj ile wlezie aż się sina nie zrobi i pleśni nie było.. Szczaj pod nią na pewno nie zaszkodzi wiem trochę to dziwne ale w,, kriminale nie siedzisz,, także spokojnie haha ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@fxxx1337 odradzam psikanie topów czymś na pleśń. Tez miałem teraz pleśń w 2 dużych topach. Bardzo duzo o tym czytałem i wszędzie odradzają psikanie roślinek podczas kwitnienia bo to tylko pogorsza sytuację. Trzeba wyciąć spleśniałe topy i zostawić. A czymś na pleśń spryskuje sie roślinę zapobiegawczo gdy roślina nie ma rozwiniętych kwiatów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zerwał mi się mały topek niedojrzały jeszcze mocno, więc pomyślałem, że wysuszę na szybko w piekarniku.

10 minut około w 50 stopniach, wysuszylem połowicznie, wrzuciłem w lufę i się zjarałem tym XD

0.3 około wyszło po wysuszeniu tego topka

i tak oto pierwszy raz zapaliłem własne zioło i pisze wlasnie na fazie yo

Edytowane przez fxxx1337

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...