Skocz do zawartości
fxxx1337

1x OG Kush, 1x Northern Passion 2.0, 1x Easy Sativa - Pierwszy grow

Rekomendowane odpowiedzi

@fxxx1337 śmieszna sprawa bo ja mam ten sam nawóz te same granulki ale odrazu do ziemi wpierdoliłem nasionko na outdoorze i wykiełkowało po tygodniu a tera to taki o krzak jest tylko pomidory coś małe

IMG_20200730_125837.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcale mnie to nie dziwi, bo więcej uczucia i czasu rośliny potrzebują.

Nasze krzaczku są jak Róże potrzebują delikatności i czułości, a czasem są jak orzech włoski co owoców nie daje i trzeba im wpierw...c, 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WielebnyMerry a tam pierdolisz o uczuciu do rośliny. Ma rosnąć, łaski nie robi ?

@fxxx1337 bez różnicy, patrz jak rośnie. Na weekend zobaczę na moje. Ostatnie 4dni cały czas wojsko lata mi nad spotem i nie mam jak wejść ale co się ma stać to się stanie. Dwa tyg temu połowa moich wyglądała jak u Ciebie i aż mnie ciekawi jak teraz to wygląda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@fxxx1337 Normalnie. Leci śmigłowiec, wyskakuje 9 wojaków ze spadochronami. I tak już 3 albo 4 dni. Nie skaczą na mój spot bo to teren prywatny ale śmigłowiec często krąży nad nim czekając jak tamci spadną. 

Skaczą z wysoka ale ten krąży nisko i nie musi widzieć gościa chodzącego po dzikich krzakach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, fxxx1337 napisał:

nie wyczają spota z powietrza?

mi kiedyś latali samolotami bardzo nisko aż musiałem na glebe był z 30 metrów nademną a krzyny duże po 3 metry i nic nie było

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...