Skocz do zawartości
fxxx1337

OG Kush Indoor vs outdoor

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 10 dniową roślinkę od Bulk Feminized Seeds na outdoor

a pytam z ciekawości bo dużo czytałem o tej odmianie i zastanawia mnie czy mocniejsza jest na out czy in 

indoor chyba ma dinafem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@fxxx1337 na indor możesz stworzyć idealne warunki i wyciągnąć cały potencjał z roślinki więc przeważnie z indoora jest mocniejsze palenie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na outdoor czasem może nie dojść, typek jeden miał chyba 10 sztuk OG Kush od Dinafem na Outdoor i nie doszły mu w 100% do końca już się zimno robiło i trzeba było je ścinać, ale i tak palenie było bardzo dobre, a niektóre OG Kushe miały topki dopiero co tworzące się i nic z nich nie było

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby wyszło przynajmniej trochę suszu z tego mojego, ale pewno coś zjebie, bo mój pierwszy grow bedzie, niedziela / poniedziałek idą na spota

11 minut temu, Tester napisał:

na outdoor czasem może nie dojść, typek jeden miał chyba 10 sztuk OG Kush od Dinafem na Outdoor i nie doszły mu w 100% do końca już się zimno robiło i trzeba było je ścinać, ale i tak palenie było bardzo dobre, a niektóre OG Kushe miały topki dopiero co tworzące się i nic z nich nie było

miał topy, ale wgl nie klepały ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 12/05/2020 o 17:40, Tester napisał:

@fxxx1337 od jakiego producenta ?

No właśnie. Nie wiem do końca czy to że rozpromowany to dobry. Sorki bo pewnie nie w tym temacie ale widzę już że nie do końca marka mi się wiedzie. 

W sensie że chyba nie wszystko u wszystkich. 

Edytowane przez Este2514

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...