Skocz do zawartości
bonboklat

amatorska uprawa - prośba o pomoc/konsultację

Rekomendowane odpowiedzi

@bonboklat  Jesli chcesz je trzymac w szklarni to przesadz je bezposrednio do ziemi w szklarni.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bonboklat ja przesadziłem do ziemi. Wykopałem dziurę na około 10 litrów i do niej świeżą ziemię i sadzonkę. Tylko że to musisz co wieczór podlewać po całości no i będziesz i tak potrzebował nawozy kupić na kwitnienie i zadbać o pH gleby

Ale koniec końców oszczędzisz na sprzęcie więc możesz się szarpnąć na nawozy dolomit i miernik ph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, pośmiane jest na wieczór ?

Ale przynajmniej nie zaczął z grubej rury typu: nie wiem nic, nie mam nic ale niech wypowiadają się TYLKO doświadczeni plantatorzy z minimalnymi stażem 10.5 lat ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Bimbrownik czuję forumowe wożonko w twoim komentarzu ? cieszę się, że dostarczyłem Ci rozrywki ?

Dziękuję za wskazówki od tych, co do początkujących mają cierpliwość ?

Poczytałem, doczytałem i postawię na szklarnię teściów ?

 

Edytowane przez bonboklat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bonboklat  Szklarnia to jeszcze lepsza opcja jak box, tak ze powodzenia i z fartem.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bonboklat Dobra rada  z mojej strony, zakladaj fotorelacje. Tam Cie chlopaki poprowadza przez cala uprawe. Ja tez pewnie bede zagladal co jakis czas , zeby powytykac Ci bledy i podocinac ?


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bimbrownik  Bo Twoje motto to " Jebać karać nie wyróżniać, jak wyróżniać to karami " ? A tak na powaznie, co mam Ci napisac ?, jak ktos wchodzi na te forum to do cyrku juz chodzic nie musi ?


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wentyl o ile pamiętam Ty mi poleciles panel ze stronki ledam. Dzięki! Jako że poprzedni panel miesiąc czekał i ciągle nie był wysłany to odwołałem zamówienie i zamówiłem ze stronki ledam. Dzisiaj wysyłają więc jutro pewnie będę miał. Szybko tanio i wygląda na to że porządnie zrobiony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@EneDue super, cieszę się że pomogłem. Mam tylko nadzieję, że wam się te panele spisywać będą dobrze, bo kilka osób je kupiło a na lincz nie mam ochoty ? 

Zniósł bym może jakoś chłostę od @Morenn ale jakbyś Ty się zebrał z chłopakami to bieda! A pomocnych ludzi tu nie brakuje @Bimbrownik @Legalize@LLBanditos @Andi??

A jaki ten panel wziąłeś, tak z ciekawości?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...