Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, zauważyłem ostatnio że w mojej roślince robi się taki żółtawy i jakby troche wypalony listek. Dodatkowo często zdarza się że właśnie w tej roślince opadają liście i nie jest to przez noc tylko nawet w ciągu dnia.

IMG_0921.thumb.JPG.f8a459264020cc38bca607c7f703423e.JPGIMG_0920.thumb.JPG.e173933b921cae700865039566291ad3.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester  Znaczy w słoneczne dni wrzucam je na balkon, a jak jest pochmurnie i ogolnie zimno to do boxa je wkładam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to albo je dajemy na parapet i tyle urośnie ile słoneczko da albo siedzi w boxie i myśli że jej słońce non stop nad głową napierdziela. Można zasadzic na zewnątrz albo w jakiejś szklarni. Mi się wydaje że takie latanie z roślina to dla niej jakąś dziwna akcja.Sama pewnie nie wie czego się może spodziewać. Wiadomo twój krzak twoja sprawa, ale zdanie jest jak dupa każdy ma swoją pozdro. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@glodek18 Ogólnie to nie sadze tego dla wielkiego plonu tylko raczej hobbystycznie poza tym jestem w tym strasznie początkujący. I wydawało mi się ze zdrowsze będzie jak trochę na naturalnym słoneczku postoi ale pomyśle nad wrzuceniem jej do boxa na 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, spoja napisał:

a jeszcze odnosnie tego listka żółtego. To co to może oznaczać?

@spoja nie przejmował bym się tym na tym etapie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@spoja  Te liscie mogles nawet sam uszkodzic, skoro krzak ma codziennie przeprowadzke  z parapetu do boxa.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...