Skocz do zawartości
JSoN

SP250/0,8m2[Special Queen#1][Fat Banana][Purple Queen][Nothern Lights][Critical Kush] Pierwsza uprawa

Rekomendowane odpowiedzi

Wody wody!! Liście aż padnięte. 

I broń boże żadnych nawozow teraz. 

Dostały strasznie po dupie,ale idzie to wyciągnąć, no o ile żeś nie walnął jakiegoś truciciela. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie w tym sek że ziemia jest bardzo wilgotna pod spodem. 

Podlewanie ostatnio sama woda pH 6,5/ 7 i te czarne liście u jednej rośliny która była najmniejsza

IMG_20200516_124354.jpg

IMG_20200516_124346.jpg

I dzisiaj chciałem je przesadzić do docelowych 11 l tylko nie wiem czy allmix ich nie popali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wsadzam palec na 2/3 cm stąd wiem że mają wilgotno właśnie je przesadzam więc mam nadzieję że im się polepszy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj były podlewane do momentu aż wyleci od spodu dzisiaj wszystkie przesadziłem starsze do 11 l młodsze do 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przesadzeniu dziewczynom zrobiło się dużo lepiej. Jest możliwość zmiany tytułu fotorelki? (Critical nie wyszedł)

IMG_20200518_231604.jpg

IMG_20200518_231612.jpg

IMG_20200518_231639.jpg

IMG_20200518_231656.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

UP

Dzisiaj wypada dzień 29 dla special queen I purple Queen I 19 dla Nothern light I fat banana 

W środę zrobiłem i lst na starszych roslinkach. Patrząc na jednego s.q to chyba się zablokował od dłuższego czasu stoi w miejscu ale nie wadzi mi narazie

 

IMG_20200520_213519.jpg

IMG_20200520_213528.jpg

IMG_20200520_213547.jpg

 

IMG_20200520_213553.jpg

I czy te liście w 4 zdjęciu (p.q) to brak Mn? Dzisiaj jak patrzyłem wyskoczyły również na nowych liściach wieczorkiem dodam zdjecia. Martwię się również o wilgotność później aktualnie mam 60% bez nawilzacza na flo będzie ciężko utrzymać topy aby nie spleśniały. Kiedyś na forum czytałem że te rury izolowane podniosły komuś wilgotność sam jakoś w to nie wierząc ale faktycznie coś w tym jest.

Edytowane przez JSoN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester tak przed lst nie podlewalem następnego dnia dostały 1,2 l na lebka. I te czarne liście są tylko na p.q. Aktualnie śpią o 21 się będą przebudzac to wstawię fotki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

 

IMG_20200522_212511.jpg

IMG_20200522_212536.jpg

I tu ta roślina i jest problemem wyskakuje komunikat że nie moge wysłać więcej zdjęć bo przekroczono ich wagę 

IMG_20200522_212619.jpg

Edytowane przez JSoN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@JSoN ale te nowe liście zdrowo wyglądają ? 

1 godzinę temu, JSoN napisał:

wyskakuje komunikat że nie moge wysłać więcej zdjęć bo przekroczono ich wagę 

14MB jest na zdjęcia na ten moment 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

14Mb ale możesz dodać zdjęcia wejść na główna stronę znowu w swój temat i ponownie ładujesz zdjęcia wtedy połączy wszystkie zdjęcia w jeden temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Tester na jednym z liści  kawałek i przechodzi na stare. Głodna jest? Narazie poczekam poprawie lst i przesadze 2 wariatki do docelowych

Edytowane przez JSoN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...