Skocz do zawartości
JSoN

SP250/0,8m2[Special Queen#1][Fat Banana][Purple Queen][Nothern Lights][Critical Kush] Pierwsza uprawa

Rekomendowane odpowiedzi

-rosliny - Special Queen#1 rqs(3) Purple Queen rqs(1) Fat Banana rqs (1) Nothern Lights panpestka(2) Critical Kush(1) barney's farm
-box - 50x160x100 
- oświetlenie - Mars Hydro SP 250
- medium -  Biobizz lightmix w docelowych plagron allmix 
- wentylacja - kanalowy Black Orion 220/280 m3
- nawozy - Rootjuice, bioheaven, topmax, biogrow,biobloom od biobizz sensi cal mag Xtra
- warunki - 27° 70 wilgotności doszedl nawilzacz 
- trening - LST I fim
3 s.q I p.q 24.04 wylądowały w ziemi 

Reszta 2.05

Zdjęcia z 4.05

 

IMG_20200504_135258.jpg

IMG_20200504_135336.jpg

IMG_20200504_135402.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podlewalem je ostatnio rootjuice 1,5ml i 1ml bioheaven na litr. I co z tymi żółtymi listkami?

IMG_20200506_145629.jpg

IMG_20200506_145645.jpg

IMG_20200506_145656.jpg

IMG_20200506_145706.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wentyl właśnie myślałem czy nie zrobić tych pierwszych 4 pod scroga

Właśnie tak myślałem tylko nigdy ich nie widziałem u innych 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś strasznie oklaply myślałem że za sucho mają po 6h nie ma poprawy co to może byc? Wątpię żeby były przelane 

IMG_20200507_135605.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lane byly woda 6/6,5 zbijana octem z 8,5 wczoraj dopiero przyszedł filtr do wody 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś ocet do roślin mi pasuje jak pięść do nosa. Jest gryzący nawet dla ludzi którzy od lat go spożywają więc nasz organizm umie sobie z nim radzić a i tak jeśli coś ma sporo octu czuję pieczenie w powietrzu. Nie wiem co ma dawać ocet ale chyba są sposoby kupne czy domowe o mniejszej agresji dla przyjmującego. 

Już wyczytałem że ocet zakwasza i jest stosowany do usuwania chwastów. Myślę że dolomit Ci pomoże i dalej nie rozumiem po co komu ocet.

Proszę. Nie stosować na rośliny

Screenshot_2020-05-08-13-53-46-237_com.android.chrome.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 litry octu na litr wody nic dziwnego ze pali i sporo osób go używa do obniżenia pH. Dolomitu nie dostanę do poniedziałku to może płukanie załatwi sprawę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Flush. Jak masz papierniczy koło siebie to chyba kreda też daje radę. Gdzieś tak kiedyś wyczytałem. Albo ugotować skorupki z jajek potem gniecenie lub blender i też podobno nawet nawet. 

Polecalbym kredę + skorupki jajek, miks żeby rozdrobnic i tym flusha zrobić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema siema dziś teoretycznie 20 dzień + - dla większych roślinek. Reszta ma około półtora tygodnia po flushu delikatnie im się poprawiło najlepiej odczuła to p.q. 2 dni temu je podlewalem i wydawało mi się że je przelałem mimo że nic nie kapało od spodu bo w  ciągu paru h gorzej wyglądały a dzisiaj wracam i takie cos. Ziemia sucha więc je zaraz podleje tym razem delikatniej. W sobotę myślę czy ich nie przesadzić do docelowych może to jest powod ich stanu? Jak na 20 dni chyba strasznie zamulaja (wiem moja wina) więc trzeba będzie trochę dłuższego Wega zrobić + padł mi nawilżacz więc wilgotność spadła do 50. Critical nie wyszedł z ziemii. Gorzej już chyba nie może być ale działamy dalej

IMG_20200514_223340.jpg

IMG_20200514_223329.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester 2 dni zostawiłem je same żeby obeschly bo sądziłem że są przelane. Dzisiaj je podlalem czas pokaże. A co do lst czekać aż się ogarną czy sprowadzać je do parteru?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...