Skocz do zawartości
Poklejka

Nawet nie wiem co to jest xddd

Rekomendowane odpowiedzi

@Poklejka serio chcesz żeby coś z tego było? Przygotuj doniczki po jednej na każdą roślinkę bo to nie rzeżucha jak wspomniał wentyl ani nie żywopłot. Do doniczek wsyp trochę ziemi i każdą roślinie posadz osobno zakopując połowę jej wysokości w ziemi, delikatnie żeby nie zniszczyć korzonków ani łodygi. Zainwestuj w światło albo odganiaj chmury magicznymi sposobami i wystawiaj je na słońce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie wystawiłem na słońce bo właśnie wyszło ? opłaca się dawać do doniczek jak to i tak na spota idzie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nim dasz na spota korzenie mogą się poplątać i uszkodzisz nim rozsadzisz. Sam kiedyś tak się urządziłem. Doniczki są na wiele lat a kosztują grosze. Czy się opłaca wydać dziesięć może 20 złotych żeby nie stracić 5 krzaków.... No nie wiem... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Poklejka o ile nie wywalasz tego na spota dzisiaj to warto. Przecież splączą Ci się korzenie bardzo szybko i później przy rozdzielaniu na bank pouszkadzasz. Młodą roślinę może to zabić. Poprzekladaj do malych doniczek czy choćby do kubków po jogurtach

No chyba że to siewne to pierdolnij taką kulę gdzieś na łące ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On to chyba chce posadzic tak jak to teraz rosnie, czy sie mysle ? Znaczy sie bez rozsadzania ?


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

sam jestem ciekaw co to by było jak bym tak zajebał dziurę i wsadził wszystko xD pestki to nie problem?

Edytowane przez Poklejka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Poklejka

28 minut temu, Poklejka napisał:

sam jestem ciekaw co to by było jak bym tak zajebał dziurę i wsadził wszystko xD pestki to nie problem?

Jak naprawde cos takiego odjebiesz, to koniecznie zakladaj z tego fotorelke :classic_biggrin:


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no proste że będę dodawał ?

a jak uważacie podsypać to ziemią trochę ? bo dalej mi słońce zaszło ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...