Skocz do zawartości
EneDue

2x AK47 2.0 XXL AF

Rekomendowane odpowiedzi

Jednemu AK minął tydzień drugi ma dopiero 3 dni bo pierwsze nasionko nie wyszlo. Póki co stoją w boxie za tydzień jeden leci na aut drugi za niecałe dwa. Slomakol kupiony.

Tygodniowy automat dostał oprysk ze stymulatora wzrostu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem bardzo zadowolony z nasion AK47 od bulk'a. Roślinki mają po 2tygodnie i 4dni a druga tydzień i pięć dni. Póki co podlewalem jedynie wodą i raz wodą z 1/2 dawki tego starteru z ukorzeniaczem. Na starszej pannie już wychodzą boczne odgałęzienia, wygląda na to że będzie się kozacko krzewić. Aha zapomniałem że raz też spryskalem je stymulatorem wzrostu. Jutro wyrzucam jedną na outdoor więc wrzucę fotki. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również mogę powiedzieć dobre słowo na temat tego producenta. Moje ak47 2.0 rośnie dobrze, no poza tym, że przez jakiś czas było wygłodniałe, no ale to z mojej winy. Kumpel ma Cheese extreme Auto z tej firmy i po 21 dniach wygląda tak : 


100849169_1174605369620929_8193614234198736896_n.thumb.jpg.5ab0a2357ee539d3b43f3cce4d24ab7e.jpg

Na żywo ma piękne liście przez co wyciągnęłam wnioski, że mojej dziewczynie brakuje pierwiastków.
A co do doniczki to bez obaw jest już w normalnej ?  W ogóle ten cheese jest trzymany w słabych warunkach a idzie jak burza, aż mu zazdroszczę takiego kwiatka  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu od sweet seed mam dwa nasiona green poison xl auto i fakt że dostałem je w gratisów ale pierwsza mi się zatrzymała w fazie kwitnienia (najprawdopodobniej z mojej winy) ale druga wyszla z ziemi z tylko jednym prelistkiem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam zdjęcia dziewczyn miały iść dzisiaj na pit ale pogoda z dupy więc jeszcze poczekam. Jedna ma prawie trzy tygodnie druga prawie dwa. Ta starsza się ładnie krzewi. Te dwie małe to nowe na indoor, green poison (która wyszła z jednym prelistkiem) i ak47 ostatnie dwa nasionka automatów. Jak te wyrosną to kupie niewysokie sezonowki

IMG_20200528_102940.jpg

IMG_20200528_103005.jpg

IMG_20200528_103130.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bimbrownik @EneDue ja sadziłem i to nie jest najlepszy pomysł. Nie zjadały się tak jak ludzie straszyli ale to były dwie odmiany i inaczej porosły. Jedna była wysoka więc światło musiało być wysoko a druga niziutka, więc musiałem kombinować żeby ją doświetlać dodatkowym światłem, które musiało być niżej. Pomyśl lepiej nad dwoma osobnymi pojemnikami, podstawisz coś pod jeden i problem z bani

@Bimbrownik @EneDuepatrz jak to u mnie wyglądało

ww1.thumb.jpg.58ff3b60bf6b5a28db22e3496a23e164.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...