Skocz do zawartości
EneDue

2x AK47 2.0 XXL AF

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem zmuszony zmienić mój temat ale fotorelacja będzie w toku kurwa tyle na głowie że ja pierdole.. Pestki ciężko pękają baba w ciąży jarac mi się chce matula moja choruje na raka z przerzutami robota mnie wkurwia spod okazał się być pod Mokły ale ogarnę zawziety jestem.. Pogoda dopisze tylko jebac wodę na tyle krzaków lekka przesada Hahahaale to będzie w mojej FR.... ANTY ZWIERZYNA BO ZAJEBIE Z DALEKA ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem tradycyjnie po swojemu (hejtujcie jak chcecie) czyli namoczylem przez dobę pestki w wodzie a potem od razu do małych doniczek. Tak czuję się najpewniej że kiełka nie uszkodzę z moją delikatnością szarżującego hipopotama. Cierpliwie czekałem dwa dni i dziś trzeciego widać garby wysuwające się spod ziemi. Jutro wrzucę fotkę dzyndzlów sterczących jak pierwszy poranny drągal i zacznę liczyć czas. Po tygodniu użyje odrobinę stymulatora wzrostu a po dwóch wyjebie z chaty jak policjanta bez nakazu. Wielkie pięć dla wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówisz na dwór już? Ja się wstrzymuje bo ma być jeszcze zimno a wyjebalbymb już cześć na spota i następna kolej tez jebac tyle worow ziemi masakra będzie samochodem dojedzie się ale 500m trzeba jebac z buta weekend z głowy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Legalize@LLBanditos musisz taką tyczkę na plecy jak w Azji i z każdej strony po 40 kg ? ja za dwa tygodnie wyrzucam na out. Mam mało ziemi bo tylko dwa krzaki w tym roku. Nowa miejscówka to nie wiem czy nikt nie zajebie krzaków więc robię testing spota. Tak czy siak polecam rozplanować ciężar. Np dwie torby podróżne takie z paskiem na ramię przez głowę i do każdej po dwa wory ziemi trzeci w łapy i heja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden automat nie mógł wyjść ze skorupki więc dziś poprosiłem ukochaną aby zrobiła precrushing bo jest delikatniejsza niż ja i lepiej dziupie słonecznik. Czekam na efekty. Drugi wyszedł elegancko z ziemi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden automat wyszedł elegancko wczoraj z ziemi, drugi nie chce wyjść. Daje mu czas do jutra a na wszelki wypadek już moczę kolejną pestkę, jeśli ten jakimś cudem wyjdzie to będą 3 automaty AK47 z czego dwa na dworze jeden w nosie i sobie porównam indoor z outdoorem.

1589210117293.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...