Skocz do zawartości
EneDue

2x AK47 2.0 XXL AF

Rekomendowane odpowiedzi

Zakładam fotorelke bo jutro zaczynam moczyć pestki, jutro też wsypuję ziemię w dziury na spocie a że będę kiełkował bezpośrednio w ziemi to może ktoś ma jakieś rady? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@EneDue  Kielkowales kiedys w wodzie ? U mnie kielkowalnosc 100%, zreszta nie tylko u mnie, "vipy z haszisz"  tak kielkuja. Oczywiscie nie mowie tu o pestkach ktore nie nie otwieraja wogule, Moj sposob: Delikatnie wrzucam pestke/ki na powierzchnie wody, tak zeby sie nie zanurzyla/ly  (sory za ortografie i generalnie bledy, pisze jak potrafie), pestka ma plywac po wodzie. Potem przykrywam pojemnik z woda (kieliszek, sloik, szklanka) tak zeby kiel po wyjsciu mial ciemno. I to wszystko, generalnie na drugi dzien, max po 2 dniach, wrzucasz pestki do ziemi.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zwykle moczę dobę a potem do ziemi i tam kiełkuje ale zrobię tak jak mówicie. Dawno temu robiłem na chusteczkach i na wacie ale wata to Cubus bo się kiełek plącze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś nasiona poszły do moczenia. Z powodu ulewy w nocy ziemię na spocie wysypuje jutro. Dziś idę po dolomit który w tej pipidowie w ogrodniczym musiałem zamówić i dziś ma już być. Jeśli pogoda dopisze to na dniach sądzę od razu do ziemi jeśli nie to początek pod lampą będę robił. Jako że sądzę dwie te same rośliny to na koniec na jednej zastosuje żyletkę bo kiedyś tak wyczytałem i ponoć więcej soków idzie do naciętych łodyg. Nigdy nie sądziłem dwóch takich samych plantów więc nie wiem czy to serio działa, tym razem sprawdzę na "własnej" skórze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurwa kpina! Od tygodnia nie ma dolomitu i ciągle słyszę że będzie jutro.... Pierdole jadę do miasta obok bo mnie chuj strzeli z ogrodniczym gdzie mają 3 doniczki i 2 nawozy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym dolomitem najbardziej mnie wkurwia, że u mnie wszędzie jest w dużych opakowaniach. A wiem, że jest dostepny w małych. No bo na co mi worek 5kg? Użyje dwie garście i śmietnik? Tak samo kurzak, jest w opakowaniach 1kg ale u mnie same duże paki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Motyla noga! Nawet w mrówce nie ma dolomitu. Do mierzenia pH tylko paski. Żal. Ale kupiłem stymulator wzrostu. Zaraz jadę do ogrodniczego miasto obok bo mnie chuj strzeli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Wentyl napisał:

No bo na co mi worek 5kg?

5kg to mały worek po 25kg chyba są, dolomit na outdoor 5 kg to mało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj nasionka poszły do małych doniczek po dobowym moczeniu w wodzie. Póki co będę je jednak trzymał pod lampą w trybie 16 godzin światła z powodu lipnej pogody. Pod koniec Maja sadzonki lecą na dwór. Póki co zdjęć nie wrzucam bo i nie ma co fotografpwac. Nasionko to nasionko.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj idę po raz 4 do ogrodniczego. Jeśli dziś znowu powie że na jutro może mi zamówić i po raz czwarty zapyta ile potrzebuje to zrobię jej tam powtórkę z bitwy pod grunwaldem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...