Skocz do zawartości
EneDue

2x AK47 2.0 XXL AF

Rekomendowane odpowiedzi

@Szym Stary o czym Ty piszesz, o 22:00 bezstresowo ide do kiosku po piwo czy wracam z kina. W PL to juz inaczej wyglada.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wiele doświadczeń z tymi (żeby nie powiedzieć zwierzętami) wbrew temu co pokazują media ludzie ich nie lubią. Żyją z socjalu większego niż rodowici lub ogólnie biali. Markowe szmaty, nowe iPhony, a w mieszkaniach po 15osob się gniotą w syfie.

Znam sporo spoko tamtejszej ludności i dziwnym trafem sami na nich narzekają.

Często jak jestem w mieście wieczorem mijam grupki nastolatków, którzy nie myślą się usunąć ale w końcu muszą bo takich 5 to zamiatam z liścia ? tylko że to stadne zwierzęta (a jednak to powiedziałem) i zza rogu przybiega jeszcze 10szt

Reasumując... Nikt nikogo nie gwałci i nie morduje na ulicach. Fakt taki, że się nie asymilują i przychodzą z roszczeniami ich praw z ich państw i to jest problem. Nie jesteś z ich wiary to jesteś nikim. Nie szanują niczego, od czystości przez prawo czy choćby dobre obyczaje. Tych co dobrze znam potrafią żyć jak prawo nakazuje i sami na tamtych narzekają

Są takie dzielnice w dużych miastach gdzie kierowcy odmawiają wjeżdżania w nocy by byli napadani. Wyjdą na środek ulicy i stoisz.

Ale jak pisał @CheMsKuN w Polsce też strach po nocy chodzić by nie trafić na "prawdziwych Polaków"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Szym napisał:

@CheMsKuN @EneDue @Bimbrownik a powiedzcie mi bo nigdy nie byłem na zachodzie i mam nadzieję że nie będę jak to tam jest? czy kobiety są gwałcone na ulicy? czy uchodźcy srają na ulicach? w multikulti jest normalnie?

Wbrew temu co mówią media, to jest bezpiecznie. Ja przynajmniej czułem się bezpieczniej jak w Polsce. Jak biegałem, to często zahaczałem o ich miejscówki, gdzie żyją bloki tych ludzi. Nic mi się nie stało. A w Polsce, w biedniejszych regionach nietrudno dostać w czapę. 

Na niemieckich dyskotekach - spokojniej. Ludzie się nie gapię na Ciebie jakby Ci chcieli przypierdzielić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem grzecznie.

Wypierdalać mi z polityką z relacji!

Byłem na spocie.

Dziewczyna wraca do życia. Dziś dostały obie kolejna porcję nawozów.

Npk 11,5-5-13 w postaci granulatu

Npk 10-30-20 w płynie

Jedna przechodzi na kwitnienie wiedz druga pewnie w przyszłym tygodniu przejdzie. Jutro dołącza do nich dwie koleżanki. Także nakurwiam z tematem. Pozdrowienia

Fotki

IMG_20200615_080434.jpg

IMG_20200615_080441.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

calmaga 100% dawki daj, tam magnezu brakuje. Generalnie bym ja nakarmil bo blada jest.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Szukałam wszędzie i sprawdź sobie jak wygląda niedobór fosforu. Oczywiście niczego nie sugeruję, ale warto to sobie sprawdzić i przemyśleć. 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...