Skocz do zawartości
CheMsKuN

Strongman

Rekomendowane odpowiedzi

@Legalize@LLBanditos   Generalnie saa na poziomie amatorskim to slepa uliczka, doszedlem do tego po przebyciu kilkunastu cyklow ? Aktualnie od ponad 6 lat na czysto :classic_wink:


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam w klubie ? i jak wrażenia na bombie jest bajlango ale jak się poleci z tematem spadki w chuj po weekendzie tym bardziej w wakacje ?? 

Deka teściu winstrol i tralala moc jak MDM ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Legalize@LLBanditos Ja na tesciu bylem wladca swiata, samce alfa na moj widok  podkulaly ogonki :classic_cool:, przynajmnie wtedy mialem taki mindset ? Przyznam sie ze wtedy (na cyklu) nie pilem alkocholu, zero, nic. A najdluzszy moj cykl (razem z mostkami) trwal ponad 2 lata. Ale lubilem dac po nosku (koko), i lubie do tej pory  ?


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19/05/2020 o 11:34, Bimbrownik napisał:

A próbował ktoś z Was SARMy?

Z sarmow bralem MK-0773, RAD 140 i ostaryne. Na zwyklym tesciu zrobisz wiecej miesa, lepszego jakosciowo miesa. I prawdopodobnie nie bedziesz mial tyle skutkow ubocznych jak po sarmach. Teraz bym sobie reki nie dal obciac, ale to chyba wlasnie po rad 140 zrobilem sobie pruby watrobowe, i jak lekarka zobyczyla wyniki to spytala sie mnie czy mam problemy z alkocholem ?, powiedzialem jej ze nie, nie mam problemow z alkocholem i ze jak jestem na cyklu to nie pije alkocholu ? , ale jej to nie uspokoilo ? Swoja droga rowna babka, dzieki niej mialem apteczne hcg i ari.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...