Skocz do zawartości
mirecki

Water curing - dzień po dniu

Rekomendowane odpowiedzi

@Seba691 Roznica jest taka, ze rosliny przed scieciem plukac musisz (chociaz tutaj przynajmniej jesli chodzi o nawozy organiczne zdania sa podzielone), Water curing  to juz idywidualna decyzja.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam lekko, ostatnie 3 słoiki i jutro idzie temacik do suszenia, woda praktycznie czysta (prawie 2 tyg w wodzie ale z tego co czytałem to raczej nie wpłynie na jakość ale sprawdzę). 

 

Co ogólnie mogę powiedzieć, sam zapach suchego tematu jest słabo wyczuwalny ale jak zostawiłem otwarte słoiki z wysuszonymi topami na noc to rano dało się wyczuć zapach w szafie ale wąchając normalnie - nie czuć. White widow doschła idealnie ale Moby Dick już znacznie bardziej żywiczny, łodyga pęka ale nie tak ochoczo jak przy ww. 

IMG_20200514_211107.jpg

@CheMsKuN interesował Cię raport więc coś dam znać. Paliłem oba tematy w postaci blanta z filtrem węglowym i dawałem po ok 1,2-1,4g tematu. White widow suszona normalnie (bez WC ale to się na weekendzie zmieni więc porównam) klepała tak w miarę ok oceniam 4/10 (każdy mierzy własną miarą) ale po spróbowaniu jeszcze tutaj dopiszę. 

Moby Dick ufff ujebał mnie dosyć dobrze, oceniam na może 7,5-10. Dawno nie miałem tak, że kładę się spać i mam pokaz slajdów ? ogólnie fajnie się tlił, oczy czerwone pizdy. Nie miałem jakieś suchości w buzi czy gastra (bo po ww to gdyby nie kobieta to bym wpierdzielił całego placka ?), nie dymił się jakoś bardzo a smak zioła był wyraźny lecz przy zaciąganiu się nie drapał. 

Spróbuję oba tematy bez filtra (klasycznie papierek) i zobaczymy, na chwilę obecną jestem zadowolony a z white widow bd robił green dragona gdzieś na dniach ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...