Skocz do zawartości
Ciniminis13

Co dalej

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko, patrzę na moją roślinę jak cierpi i próbuje jej pomuc ale nie ogarniam, było to tak:

 Zrobiłem fryzjera na flo ponad tydzień temu,

i to  się zaczęło tak  po 2,3 dniach od fryzjera ,, definitywnie brak azotu,, no to ja oprysk z canna azot 1ml /1l, w ciągu tygodnia dostała dwa opryski i 29.04 pełna dawke flo 50/10 canna, i bosst, pk pełne dawki i azot niepamietam chyba 3 ml /1l, na pewno 2ml, EC wynosiło 2.0 po dodaniu wszystkiego wodę mam 0.3,(a EC 0.8 jak lalem sama wodę 23.04.) 

IMG_20200502_085416.jpg

Jest pod Led, 

Temp 26, noc 17-18

Wilgotność dzień 36 noc 44

 

IMG_20200502_085427.jpg

IMG_20200502_085436.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester Możesz zaproponowac dawkę?? 

a dolomit dopiero w poniedziałek  bo dziś nie zdążę. 

2ml/1litr canna azot? 

Czy grubo 3 ml

 

I ten dolomit to wpostaci nawozu? 

@Tester  Uff, uda mi się  dziś ogarnąć i dolomit , pierwszy raz pede miał kontakt z tym nawozem, jaką dawkę się daje albo według rośliny jak widzisz to ile? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester zrobiłem tak. 

Trzy dni temu podlewalelem, więc podałem dziś litr wody oraz łyżkę stołowa dolomitu, (nieznalem tego, zmieniło kolor, zaczęło syczec, przede podaniem wymieszalem i gdy już konczylem podlewać zostało na dnie, wymieszalem i wlalem wszystko do rośliny,) do tego dałem 2ml lcanna azot. 

Ph 6.1 

Oceń

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlamnie to trochę dziwne, ponieważ wszystkie panny miały podobnego fryzjera i w tym s a mym dniu, a spod hps wszystkie są zdrowe tylko spod Led nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę obserwował, na bieżąco będę pisał  a tak na marginesie ec z azotem było 1.8 wodę mam 0.3

Nie mam pojęcia o Led zbyt dużego ale czy gdy koniec świecenia jest  to  tak przylukalem że ten Led tak nie do końca gaśnie coś tam świeci, to normalne? Nawet gdy programator jest na off

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 02/05/2020 o 23:47, Ciniminis13 napisał:

Dlamnie to trochę dziwne, ponieważ wszystkie panny miały podobnego fryzjera i w tym s a mym dniu, a spod hps wszystkie są zdrowe tylko spod Led nie

Miałem coś takiego z roślinami pod ledem dodałem Cal Mag z canny  jakies 0,5 ml na litr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zastanawiam się na tym cal mag, ale trochę się polepszylo roslinie, więc duża dawka azotu, to było dobre rozwiązanie, roWaze też cal mag

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...