Jump to content
Sign in to follow this  
Ciniminis13

Co dalej

Recommended Posts

Siemanko, patrzę na moją roślinę jak cierpi i próbuje jej pomuc ale nie ogarniam, było to tak:

Zrobiłem fryzjera na flo ponad tydzień temu,

i to  się zaczęło tak  po 2,3 dniach od fryzjera ,, definitywnie brak azotu,, no to ja oprysk z canna azot 1ml /1l, w ciągu tygodnia dostała dwa opryski i 29.04 pełna dawke flo 50/10 canna, i bosst, pk pełne dawki i azot niepamietam chyba 3 ml /1l, na pewno 2ml, EC wynosiło 2.0 po dodaniu wszystkiego wodę mam 0.3,(a EC 0.8 jak lalem sama wodę 23.04.) 

IMG_20200502_085416.jpg

Jest pod Led, 

Temp 26, noc 17-18

Wilgotność dzień 36 noc 44

IMG_20200502_085427.jpg

IMG_20200502_085436.jpg

@Tester Możesz zaproponowac dawkę?? 

a dolomit dopiero w poniedziałek  bo dziś nie zdążę. 

2ml/1litr canna azot? 

Czy grubo 3 ml

I ten dolomit to wpostaci nawozu? 

@Tester  Uff, uda mi się  dziś ogarnąć i dolomit , pierwszy raz pede miał kontakt z tym nawozem, jaką dawkę się daje albo według rośliny jak widzisz to ile? 

@Tester zrobiłem tak. 

Trzy dni temu podlewalelem, więc podałem dziś litr wody oraz łyżkę stołowa dolomitu, (nieznalem tego, zmieniło kolor, zaczęło syczec, przede podaniem wymieszalem i gdy już konczylem podlewać zostało na dnie, wymieszalem i wlalem wszystko do rośliny,) do tego dałem 2ml lcanna azot. 

Ph 6.1 

Oceń

Dlamnie to trochę dziwne, ponieważ wszystkie panny miały podobnego fryzjera i w tym s a mym dniu, a spod hps wszystkie są zdrowe tylko spod Led nie

Będę obserwował, na bieżąco będę pisał  a tak na marginesie ec z azotem było 1.8 wodę mam 0.3

Nie mam pojęcia o Led zbyt dużego ale czy gdy koniec świecenia jest  to  tak przylukalem że ten Led tak nie do końca gaśnie coś tam świeci, to normalne? Nawet gdy programator jest na off

W dniu 02/05/2020 o 23:47, Ciniminis13 napisał:

Dlamnie to trochę dziwne, ponieważ wszystkie panny miały podobnego fryzjera i w tym s a mym dniu, a spod hps wszystkie są zdrowe tylko spod Led nie

Miałem coś takiego z roślinami pod ledem dodałem Cal Mag z canny  jakies 0,5 ml na litr

Właśnie zastanawiam się na tym cal mag, ale trochę się polepszylo roslinie, więc duża dawka azotu, to było dobre rozwiązanie, roWaze też cal mag