Skocz do zawartości
Ciniminis13

Dylemat z pk i boosterem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nam dylemat moja roslina ma byc jutro podlana z tym ze wypada sama woda, zalozylem ze przynajmniej raz podleje ja pk 13 14 wraz z bosstem  a reszte tego ciagu tygodniowego wedlug ulotki chcem dac dwa opryski z pk i bosst. No ale 3 dni przed piatym tygodniem wypadlo podlewania z nawozem samy na flo,piaty tydzień zacząć sie 28, skończy 4 maja do tego czasu nie wyyschnie doniczka abym mugl zapodac te pk do gleby chociarz raz, pozostają opryski, tak mi. Wypadlo. 

Pytanie brzmi czy dac do samej wody tylko pk i bosst czy stosowac zasade woda nawaoz woda...... Itd. Wtedy ten tydzień będzie na oprysku.? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Chcem podlać raz pk 13 14 i  bosst  do gleby, i dwa razy oprysk. Ulotka mówi o tygodni stosowania pk 13 14 w piątym tygodniu. Teraz mam 3 dzień piątego tygodnia i w grafiku wypada podlewanie bez nawozu. I zastanawiam sie czy do samej wody dodac pk i bosst. 

Oprysk juz jeden poszedł na paczatku 5 tygodnia 

Prościej niepotrafie, juz na pamięć znam treść 

Jak nikt nie podpowie to Itak dam same opryski, skoro wypada mi dzień podlewania bez nawozu to będę się trzymal zasad. Ale porada nie zaszkodzi 

Edytowane przez Ciniminis13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno cokolwiek doradzić jak nie ma fr. 

To jest właśnie to o czym kiedyś pisałem. Ścisłe trzymanie się jakiś zasad, nie patrząc na to czego roślina potrzebuje. Jak producent napisze "w drugiej i trzeciej fazie wzrostu" to jak to odczytasz? U Ciebie jest 5tyg ale jeśli roślina jest słaba? Ciężko tak określić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bimbrownik spokojnie wiem co am zrobić, pytam czy nie zaszkodzi

Przecież mi tylko chodzi oto że chciałem raz do gleby, aplikować pk ale nie muszę, mogę robić opryski. 

Tylko o zasadę podlewania mi chodzi czy można nagiac czy twardo  raz woda raz nawóz 

Obserwuje swoją roślinę i zdrowa, tylko ozasade podlewania mi chodzi 

Pytałem się wcześniej czy lac pk na forum to tak 

Z fotka 

@Ciniminis13 poszukaj 

@Bimbrownik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ciniminis13 możesz "nagiąć". Jak masz duże niedobory to podłej 2x z nawozami, jak masz nadmiar to samą wodą cały czas. Nawozy daje się w zasadzie tylko jak roślina potrzebuje, a nie każda potrzebuje tak samo. PK jak kwiaty się zawiążą, tak w drugim stadium kwitnienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...