Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Tester zawsze sprawdzam przed podlewaniem pH wody. Zaraz zmierzę ziemi

Ziemia ok 6 pH czyli mieści się w normie. Podlewam wodą bliżej 7 pH. Jakieś pomysły?

Może być tak, że jeśli leje wodę bez nawozów ale z boosterem to wychodzą niedobory? Bo wiadomo jak działa booster

IMG_20200611_120936.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwiekszonej bym nie dawal, ale dopuki nie kupisz hezi podaj 100% dawki.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bimbrownik ostatnio widziałam, typ robił "eksperyment" na automatach, że jednego ogolil z dolnych liści, tak że wyglądają jak twoje, przy czym się sral, że pewnie straci przez to roślinę. Patrząc u Ciebie to super to idzie.

Serio to nie wiem już co myśleć o tym, żeby dolne partie automatów golić, bo podobno nie powinno się, z drugiej strony ty to zrobiłeś i jakoś idzie dobrze. 

Edytowane przez Farmerka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Farmerka wiesz czemu to zrobiłem? Bo miałem takie same rozkminy jak Ty. Przeczytałem pewien artykuł na temat defoliacji i zrobiłem ale i tak nie jest tak wygolona jak bym chciał. Z góry też co kilka dni wycinałem kilka większych liści, które zasłaniały. Jest jak jest, zobaczymy co będzie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...