Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

S.A.D (Sweet Afgani Delicious) Auto- Sweet Seeds

Led- SF1000

Ziemia- Plargon Lightmix

Nawozy- Canna

Nowy grow, nowa przygoda. Dokupiłem Cannazym i Rhizotonic więc jest pełny zestaw.

Oczywiście te jak i wcześniejsze Goryle to odmiany CBD, żeby nie było ?

Zaczynamy.

Dzień 1

IMG_20200428_212507.jpg

IMG_20200428_212535.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę obserwował. Sam jestem ciekaw czy mi by poszło przy ok 40% wilgotności tak jak należy. Mój nawilżacz się pod sam koniec zepsuł i na minimum działał tak jak na maxa a jak przestawiałem na maxa to już wgl nic nie było widać tak kopcił... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem wilgotność w boxie na poziomie około 40% przez pierwsze 2 Tyg. i roślinka wyrosła. Nie wiem czy zdrowa i taka jaka powinna, bo jestem początkujący. Teraz po 3 tyg. Wilgotność nie spada poniżej 60, a raczej bliżej 70% przy takich samych działaniach jak przez pierwsze 2 tyg. (wyjąłem nawet sloiczki, ale zacząłem opryskiwac - tak z 3 x dziennie). Jakby co zapraszam do fr Quick one

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 15

Sorry za bałagan, może następny up już bedzie bardziej przejrzysty. Krzaki o których mowa w temacie są w dużych donicach.

Dziś po raz pierwszy wlatuje Rhizotonic

IMG_20200512_210333.jpg

Reszta to 6 Green Poison FV, 6 S.A.D FV na out i 4 White Widow znajomego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie wiem jak Ty to robisz że tak szybko rosną moje jakoś mi się wydaje że są spowolnione może za mała wilgotność ale czekam na miernik wilgotności już prawie 2 miesiące bo zamówiłem z chin i jak go nie było tak nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 25.

IMG_20200522_195826.jpg

Tylko raz podlane połową dawki Rhizotonic. Teraz zacznę Rhizotonic i Cannazym. Kupiłem to na próbę to dam, mają

Od ok 5 dni są preflowery, więc tylko czekać na kwiaty

IMG_20200522_203407.jpg

Heh, to całe LST. Rosły tak szybko że nie wyrobiłem ale i tak jest super w porównaniu do braku jakiegokolwiek gięcia bo prawie te wszystkie łodygi to szczyty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie to wszystko wygląda. Niby małe LST, ale też nie masz dużo miejsca w boxie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...