Skocz do zawartości
Gelarq

Albinos? Crystal Meth Auto Fastbuds 50x50x140 LuckyGrow110

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

jest to moja pierwsza uprawa i nie planowałem tej fotorelacji, jednak z powodu pewnej niespodziewanki (o której za chwile) postanowiłem że ją założę ?
Na celownik padły nasiona Crystal Meth Auto od Fastbuds w ilości 2 sztuk. Startowałem je w odstępie 2 dni ale proces był ten sam: 12h w wodzie a potem od razu do ziemi.

Doniczki materiałowe 7l i ziemia BioBizz Lightmix.
Lamba LuckyGrow110 spektrum uniwersalne, soczewka 120°

Roślinka młodsza (1 dzień od pokazania łba, dodatkowo przeszła precrushing)

IMG_0616.jpg.aeaf608099d68fe637f3971f59123391.jpg

I Roślinka starsza (2 dzień) - niespodzianka!

IMG_0617.jpg.85cd5aefaede69c1e552af31a1aceb34.jpg

iiii... cholercia ALBINOS! ?
Czy ktoś się z tym wcześniej spotkał? Jest to świeża ziemia, lana tylko woda, ph 7.0 więc raczej jej nie spaliłem... Najciekawsze są te 2 zielone
żyłki na jednym z listków

I na deser foto całego wnętrza namiotu (50x50x140 Herbgarden). Lampa na wysokości 50cm nad plantami - powoli ją obniżam żeby nie stresować.

IMG_1671.jpg.7b100c76ead67e8bbad0d9f31c487642.jpg

IMG_9751.jpg.ab68dd3fbd23ded6e501030a5c77a61b.jpg

Edytowane przez Gelarq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gelarq wow... Jeśli to prawdziwy albinos to postaraj się proszę zrobić co tylko można, żeby żyła. Bardzo bym chciał zobaczyć jak kwitnie. Jeśli przeżyje, to będą zajebiste i unikalne zdjęcia. Powodzenia i wrzucaj upy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wentyl też chciałbym żeby urosła jak największa bo widziałem w necie niesamowite zdjęcia ?. Widziałem też że bardzo często za długo nie żyją ☹️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem raz takiego albinosa (szkoda że na fr a nie w rzeczywistości) i kozacko to wyglądało. Masz białego kruka można tak powiedzieć ? widać że czytałeś troszkę nim wziąłeś się za uprawę, powodzenia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Napisano (edytowane)

Podbijam, również ciekawość mnie zjada

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Niestety biała roślinka nie dożyła nawet pierwszych prawdziwych liści ?. Zawinęła się i nie rosła więć po 2 tygodniach postanowiłem ją zutylizować.
Wrzucam jednak zdjęcia drugiej panny, która trzyma się już całkiem nieźle ?

Dzień 36, 4 razy podlana już nawozem na FLO od BioBizz przy czym ostatnio dodałem trochę nawozu z azotem, bo liście się odbarwiały - mam nadzieje, że pomoże ?

IMG_0832.thumb.jpg.90ac1fe792daf23f7c6caabfcb558d16.jpg

IMG_4905.thumb.jpg.6693b88f6181f6876f534c1769dbeb4b.jpgIMG_5265.thumb.jpg.20f82e51e815c7d805462200ee9ddf2a.jpg

Może mi się tylko wydaje, ale coś mała jest prawda? Chyba że ten typ tak ma ?
Postaram się wrzucać update'y co tydzień.

PS: a, no i (co mnie bardzo dziwi) praktycznie jej nie czuć. Zamówiłem na wszelki wypadek i tak filtr węglowy, ale na razie bez otwartego boxa nie można zgadnąć zawartości.

Edytowane przez Gelarq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Gelarq napisał:

Może mi się tylko wydaje, ale coś mała jest prawda?

@Gelarq chyba tak, jak nie zapewniłeś warunków odpowiednich na starcie to odbija się to na wzroście, ale będziesz miał swoje palenie i doświadczenie już jakieś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Gelarq  Karzelek Ci wyrosl, cos poszlo nie tak.

Edytowane przez CheMsKuN

Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...