Skocz do zawartości
ObeMoon

Auto ak47 2.0, Purple Kush auto xxl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, jest to moja pierwsza przygoda z tymi pięknymi roślinami i chciałbym zrobić to najlepiej jak się da, 2 dni temu do doniczki trafiła wykiełkowana ak47 a dzisiaj Purple Kush i czekam aż wyjdą na powierzchnie, planuje trzymać je na parapecie mniej więcej 2-3 tyg i trafia na spota. Póki co słońce maja praktycznie od rana do wieczora. Jak pojawia się na powierzchni to będzie up i jakieś zdjęcia. Mam nadzieje, ze mogę liczyć na wasza pomoc i do zobaczenia wkrótce ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzisiaj zauważyłem, ze AK się wyłonił i pytanie do was czy wszystko w porządku ? Ma dość mokro wiec nie podlewam dzisiaj, przykrywam tylko wycięta butelka z dziurkami i wystawiam na słońce 8AA042FF-9D83-47FB-A747-5394B2A45ABF.thumb.jpeg.0049743cee111c22d716f2c6c7192dad.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Wentyl napisał:

@ObeMoon trochę za bardzo kask wystawiła, dopchnij palcem ?

Mordo przeciez jak ja zacznę tam palcami grzebać to ją połamie albo coś uszkodze ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wentyl musimy rozumieć że porady mają być dosłowne i bez sarkazmu bo kolega nie wie nic. Trzeba być wyrozumiałym i mówić konkretnie najlepiej uzasadniając czemu tak a nie inaczej. 

@ObeMoon spokojnie. Roślina się wyprostuje i zrzuci łupinę. Czasami łupina wisi na listku parę dni a czasem trzeba pomóc. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@EneDue masz racje moje doświadczenie jest znikome, bardziej oczytany jestem w tym ale wiadomo, ze porady doświadczonych ludzi jak zobaczą roślinkę są cenniejsze. Co do łupiny i tego, ze się wyprostuje to dzięki za uspokojenie bo właśnie się martwiłem co ona taka wygięta ? za pare dni będzie up jak już coś więcej się z nią wydarzy i wyjdzie Purple Kush, na drugim mieszkaniu mam jeszcze jednego Purple Kush’a i sezonowke critical+ 2.0 ale tam bywam rzadko i zajmuje się nią inna osoba ale jak będzie możliwość to pewnie jakieś zdjęcia wleca ale myśle, ze dopiero ze spota bo tam będą razem ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...