Skocz do zawartości
Gość

Mój pierwszy raz :) 8 Ball Kush, Bubba Island Kush, Sensi Skunk, Critical

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Zdjęcia z 21.06.2020.

Dziewczyny mają już od 34 do 38cm wzrostu. Trzymam do końca czerwca i przeskakuje na flo ?

IMG_20200621_121839.jpg

IMG_20200621_123903.jpg

IMG_20200621_124511.jpg

IMG_20200621_131704.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Czy to normalne że zaczęły mi w całkiem dużej ilości dolne liście umierać? Raz na parę dni pełna garść liści z 4 roślin zbieram.

IMG_20200628_103632.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Tester a jaka jest przyczyną opadania tych liści? Myślę że może mają za wąsko i za mało światła na dole jest dlatego opadaja

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

No też tak myślę ale wolałem dopytać. Lepiej reagować na początku niż jak już jest za późno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Od 1 lipca przeszedłem na 12/12 no i powoli się zaczyna coś dziać ?

Trochę mnie martwi tylko ta ilość liści które żółkną usychją i opadaja ale tylko od dołu roślin. Na górze jak narazie wszystko ok. (ostatnie zdjęcie dodane odnośnie tych liści. Czy nic im nie jest?) 

Jeszcze pytanie odnosnie fryzjera. Trzeba go robić? Jak tak to kiedy i które liście obcinać.?

IMG_20200714_104742.jpg

IMG_20200714_104715.jpg

IMG_20200714_104604.jpg

IMG_20200714_104510.jpg

IMG_20200714_104436.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Seba691 rośliny wyciągnięte brakuje im światła, fryzjera nie rób bo nie ma z czego, może za sucho albo za mokro ma i liście opadają 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Seba691  jak na razie dobrze wyglądają. Mi też się trochę wyciągnęły jak przełączyłam na kwitnienie, ale być może masz tam za mało światła? Sprawdzasz ph? Te ostatnie zdjęcie wygląda jakby brakowało jej czegoś. Podlewasz nawozem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Seba691 z fryzjerem spokojnie, jest zalecany przy trenowanych roślinach. U Ciebie są wyciągnięte więc nie masz co ucinać, jak Cię łapa swędzi to możesz ewentualnie jakieś liście rosnące do środka rośliny wywalić żeby środek dla światła odsłonić. Za to jak masz trenowaną roślinę i dużo topów to fryzjer to raczej konieczność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

PH jest ok. Właśnie w boxie jest trochę wąsko co do światła tez powinno być ok ale rośliny się opierają o ściany. Następnym razem będę tylko toping robił to nie będą tak szeroko rosły. 

Nawozy daje raz na tydzień dzisiaj też dostały. Możliwe że trochę za sucho miały, zacznę trochę częściej teraz podlewać bo teraz dawałem im po litrze na jakieś 5-6 dni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@EneDue Box jeśli chodzi o szerokości to ok 65x65cm no i 4 panny tam siedzą. Sam nie wiem jak robić na przyszłość 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jak na 27 dzień od kiedy światło jest na 12/12 to bida z nędza. Słabiutkie będą te plony. No ale człowiek uczy się na błędach. Na przyszłości niższe rośliny no i będę musiał zmienić lampę bo to chyba przez niewystarczające światło tak slamazarnie idą. Wątpię żeby dużo spuchły 

IMG_20200727_123604.jpg

IMG_20200727_123740.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

No i od dzisiaj dziewczyny mają nowa Lampe. Mam nadzieję że teraz zaczną lepiej topki się robić. Niestety muszę tylko na jakieś 30% trzymać lampę bo przy mocniejszym świetle temperatura za bardzo rośnie ale wszystko przez to że na zewnacz 37° a w pomieszczeniu z boxem 32°. Więc jak mam w boxie ok 29/30° to i tak jest spoko. 

IMG_20200801_122515.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

3 rośliny zaczęły robić ładne topy. Przełączyłem na flo od 1 lipca czyli już ponad miesiąc tymczasem 4 roślina czyli Sensi Skunk jest w takiej fazie jakby była kilka dni temu na flo przełączona czyli sala troszkę włosków ale nic nie puchnie i stoi bez zmian dodam do tego że dolne liście wyglądają jakby miały jakiś niedobór ale tylko na dole i tylko ta jedna roślina a wszystkie dostają to samo. Wtf? 

IMG_20200806_143706.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...