Skocz do zawartości
Gość

Mój pierwszy raz :) 8 Ball Kush, Bubba Island Kush, Sensi Skunk, Critical

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

@CheMsKuN w 2 krzaczkach tak ze względu że leży już na doniczce i nie mogę go niestety mocniej docisnąć ? Jak odrosty rusza w górę to będę starał się na boki jeszcze szczyt wyginac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Wentyl no właśnie poczekam aż ruszy ze 3 centymetry i tak zrobię bo narazie nie ma jeszcze jak go wygiąć tak mocno bo się złamie albo nie będzie jak chwycić. Wszystko przez to że na środku posadziłem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładnie idzie. Błąd ten co u mnie. Posadziłem na środku doniczki . Wyjmij haczyki i spróbują ją puścić w bok, kawałek po kawałku naginaj w łuk i mocuj haczykami. Jeśli od razu się nie uda ostrego łuku zrobić to za dwa dni poprawisz i będzie git.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ale ona po topingu ma dwa szczyty i daje je po doniczce na boki bo są najmocniejsze to niech się jeszcze rozgałęzią  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzaki niestety maja za malo swiatla. Widac to po tym jak sie wyciagaly i zdecydowanie za malo sie krzacza. Pomysl nad zmiana panelu, albo dodaj tam troche swiatla z innego zrudla (zarowka cfl, led itd.)


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Siemanko ekipa pytanie za 100 pkt mam. Jak się okazało i już pisałem o tym na czacie miałem wilgotność w granicach 40% i dlatego dziewczyny tak wolno rosły. Dzisiaj władowałem nawilżacz oraz dodatkowa żarówkę. Mam teraz światło 16na8 czy jak bym zwiększył na 20 na 4 to panny podgonia trochę czy nie będzie aż tak dużej różnicy? Do flo jeszcze minimum z miesiąc. A pytanie nr 2 to czy nie będzie bardzo źle jak nawilżacz będzie chodził tylko przy włączonym świetle? Stare pojemniki z wodą już wyjąłem normalnie stały pod wentylatorami jak światło było wyłączone ale wraz podczas ciemni dawało max 50%

IMG_20200526_172340.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Seba691 napisał:

Mam teraz światło 16na8 czy jak bym zwiększył na 20 na 4 to panny podgonia trochę czy nie będzie aż tak dużej różnicy?

18/6 jest ok różnicy byś nie zauważył 

 

4 godziny temu, Seba691 napisał:

czy nie będzie bardzo źle jak nawilżacz będzie chodził tylko przy włączonym świetle?

dobrze będzie jeśli w ogóle będzie chodził 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Tester przed chwilą sprawdzałem i już wszystko wiem przy włączonym świetle mam teraz wilgotność ok 60% myślę że więcej nie ma co aczkolwiek mogę dużo więcej zrobić a w nocy spada do 40% w sensie jak światło wyłączone. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Podoginac niektóre szczyty żeby wyrównać wysokość czy już dać im spokojnie rosnąć? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

To jutro jeszcze trochę się pobawię a później dam im spokój, chociaż ostatnim razem już tak mówiłem a znowu chce mi się tam ręce wsadzić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Siemanko Panowie i Panie.

Dzisiejsze zdjęcia. Myślę że potrzymam je do końca czerwca i przejdę na flo bo w końcu zaczęły ładnie w górę rosnąć. 

Ostatnimi dniami było parę problemów między innymi z nawilżaczem, właśnie puściłem. Mu czyszczenie zobaczymy czy będzie mniej pary dawał a jak nie to już mam następny Programator kupiony tak więc wilgotność znowu pod kontrolą. 

Patrząc na zdjęcia macie jakieś pomysły, sugestie co powinienem zrobić? 

Pozdro 

IMG_20200613_110640.jpg

IMG_20200613_111321.jpg

IMG_20200613_111711.jpg

IMG_20200613_112325.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...