Skocz do zawartości
glodek18

Royal dwarf auto - pierwszy raz

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, EneDue napisał:

@glodek18 ile twoja panna już ma dni?

Ziomek ja lecę na łatwiznę i często pytam o wiele rzeczy które są jasne. Często już znam odpowiedź która jest prawidłowa często się mylę. Czasem staram się nawiązać z wami kontakt, poprostu chce żeby ktoś wysluchal mnie albo wyczytał. Ale pisałem wczoraj ile ma moja roślinka więc dodaj jeden dzień pozdro ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

                        DZIEN 52.                               Roślinka ostatni tydzień miała lekka susze z powodu mojej nieobecności trochę się zjada ale nadal żyje ?

IMG_20200523_095615.jpg

IMG_20200523_095538.jpg

IMG_20200523_095400.jpg

IMG_20200523_095350.jpg

IMG_20200523_085916.jpg

IMG_20200523_085902.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 09/05/2020 o 12:21, glodek18 napisał:

Macie rację w 100 procentach dzięki. Sory pijany wczoraj napisałem ? niepotrzebnie nawet nie pamiętałem dobrze rano pozdro. 

A z tymi nawozami to ciągle czytam ten tego tyle leje tamten tego tyle i ciągle myślę że jak już trzeci tydzień sama wodę daje,to zaraz wyskoczą mi braki jakieś .

Takie myślenie swiezaka. 

Ale teraz mam gorszy problem zapach mi na klatke zaczyna wychodzić ją mam słaby węch bo alergia i takie różne, ale sąsiadka ma świetny węch 

Aż tak ci 1 roślinka jebie??

U mnie zapach ogranicza się tylko do mojego pokoju 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Scatman napisał:

Aż tak ci 1 roślinka jebie??

U mnie zapach ogranicza się tylko do mojego pokoju 

Ja trzymam w kuchni pod stołem bez żadnego filtra, boks mały więc mata węglowa od razu podniosła temperaturę do ponad 30. W tej chwili włączyłem obok wylotu zapach elektryczny więc się zioło pomieszało z jakąś lawenda i nawet przejdzie. Krzaczek bardzo mały ale z każdym dniem kwitnienia wali coraz bardziej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, glodek18 napisał:

Ja trzymam w kuchni pod stołem bez żadnego filtra, boks mały więc mata węglowa od razu podniosła temperaturę do ponad 30. W tej chwili włączyłem obok wylotu zapach elektryczny więc się zioło pomieszało z jakąś lawenda i nawet przejdzie. Krzaczek bardzo mały ale z każdym dniem kwitnienia wali coraz bardziej. 

U mnie trochę inaczej bo box stoi u mnie w pokoju. Najlepsze jest to że najbardziej capi jak włączę lampę. Jak lampa jest wyłączona to praktycznie nic nie czuć? też jadę 3 uprawę bez filtra ale poważnie się nad nim zastanawiam co by to nie wzbudzać podejrzeń rodziny 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Scatman napisał:

U mnie trochę inaczej bo box stoi u mnie w pokoju. Najlepsze jest to że najbardziej capi jak włączę lampę. Jak lampa jest wyłączona to praktycznie nic nie czuć? też jadę 3 uprawę bez filtra ale poważnie się nad nim zastanawiam co by to nie wzbudzać podejrzeń rodziny 

U mnie jest taki plus, że rodzinka jest świadoma, także z tym nie mam problemow, najbardziej obawiałam się, że zapach będzie wychodził poza mieszkania, a sąsiedzi to straszni konfidenci. Aktualnie dochodzi 7 tydzień i z non stop uchylonym oknem wchodząc do pokoju praktycznie nic nie czuje, wiec jak na razie żadnych filtrów nie używam, zobaczę jak to będzie wyglądało jak przy następnej uprawie upchnę jeszcze jedną roślinkę i zmienię odmiany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Morenn Może większość ale nie każdy skojarzy ten zapach właśnie z tym. A jakby nasadzić po mieszkaniu jakiś innych ziol o intensywnym zapachu dla niepoznaki Bazylię, Miętę, Oregano? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co innego moim zdaniem mieć dyskretnie krzaczka i samemu sobie go spalić gdzieś po cichu, a co innego urządzać wielkie grupowe jaranie w mieszkaniu gdzie się ma hodowle. Gdzie kłęby dymu będą wydobywać się na korytarz :). A jeszcze inna sprawa jak się lata po osiedlu ze swoim materiałem wtedy konkurencja może się chcieć ciebie pozbyć. Bądź zwrócisz na siebie uwagę jak pogonisz nieodpowiedniej osobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche mnie wystraszyles tym zapachem. Serio tak wali? Ja chce dac mate weglowa na dwie strony we wlocie i wylocie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie naprawdę? Nie lepiej kupić mały namiot z dobrym osprzętem i mieć spokój? Dyskrecja to podstawa. Nie sztuką kupić nasiono, żarówkę i jazda. To już nie jest posiadanie małej ilości tylko uprawa. Pomyślcie o tym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Bimbrownik napisał:

Ludzie naprawdę? Nie lepiej kupić mały namiot z dobrym osprzętem i mieć spokój? Dyskrecja to podstawa. Nie sztuką kupić nasiono, żarówkę i jazda. To już nie jest posiadanie małej ilości tylko uprawa. Pomyślcie o tym

Masz 100 procent racji, ale wiesz ja boxa skręciłem z odpadów z pracy wkręty miałem z pracy. Pomalowałem białym matem z pracy. Kable nie kable też mialem gratis jedyne co kupiłem to trzy żarówki i ziemię i kiepskie nawozy zamiast kupić od razu Biobizz o jeszcze wiatraczek. Myślałem że zaoszczędzę a straciłem. Jak dziecko Ci powie kup mi tato akwarium kupisz mu od razu 1000 litrów z najlepszym osprzętem i rybami za za kupę kasy czy może kule z bojownikiem??                                               Chciałem na początek sprawdzić czy potrafię to robić i czy daje to satysfakcję a potem można inwestować. Niektórzy od razu lecą z grubej rury ja wolę ostrożnie. Poza tym mam problem z umiejscowieniem namiotu bo jak już kupić to taki na dwa trzy krzaki byłby git. Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@glodek18

Jeśli chodzi o akwarium to nigdy nie kupił bym tego sadyzmu jakim jest kula ?

Co do boxa to dobrze zrobiłeś bo namiot sam w sobie jest najtańszym zakupem. Szafa, a namiot to jeden pies jak już masz graty ale pomyśl co z tym zapachem bo szkoda życia za jedną roślinę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Bimbrownik napisał:

@glodek18

Jeśli chodzi o akwarium to nigdy nie kupił bym tego sadyzmu jakim jest kula ?

Co do boxa to dobrze zrobiłeś bo namiot sam w sobie jest najtańszym zakupem. Szafa, a namiot to jeden pies jak już masz graty ale pomyśl co z tym zapachem bo szkoda życia za jedną roślinę

Mieszkam u zabojadow ? tutaj mają większe problemy niż mój karzel w szafce którego nawet growbox em ciężko nazwać. Za niego spędziłbym noc na dołku ozarl się stresu i dostał mandat. Sam zobacz czy to wygląda N gruba dilerkę? Nie wiem czy z tego 10 gięta ściągnę ale i tak mnie to cieszy pozdro 

15906003514861684973503.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...