Skocz do zawartości
Legalize@LLBanditos

Candy kush/RQS//Maroc/Female seeds

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś wrzucam sionka na papier... Nigdy nie topie nasion aby opadły na dno ta technika się sprawdza i nie będę zmieniać póki jest git ? będę relacjonował na bieżąco. Później jak trafia na emigrację pod chmurkę będę opisywać co się dzieje raz  w tygodniu co dwa tygodnie zależy jak czas ogarnę.. Ponieważ na spota będzie ok 30 km i nie po drodze lecz do ogarnięcia ? ziemia odżywki i wszystko co będzie z tym związane tak jak pisałem wyżej będzie na bieżąco opisywane pozdro ? CZAS START PARTYZANTKA ☀️ RESZTA nasion dojdzie dam znać pozdro 

IMG_20200416_105625.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taką ziemię i mogę ją polecić z czystym sumieniem. Tania, z podstawowymi nawozami, wilgotność elegancka. Czekam na końcówkę mają bo będę sądził automaty na spocie. Wczoraj wykopałem dziury żeby zobaczyć jaka będzie wilgotność dzisiaj i jutro na przekroju gleby.

15874515465098070141357359415924.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema wszystkim. Dziś mija wsumie 5 dzień jak wyszły wkoncu z ziemi trochę się wyciągają i obijaja co mnie zmartwilo ale się doczekałem jak gowki zobaczyłem. Na obecną chwilę wyszły pierwsze pestki MAROC miało być 4 a dostałem 3 w paczce i miałem 3 candy kush odezwałem się do nich że mam jedną pestek mniej i że też jedną mi nie wykielkowala nie żebym robił reklamę ale doceniam to że dbają o klienta,, nasionamarychy.pl,, odesłali z nawiązką pestek co bardzo im dziękuję nie spodziewałem się tego pozdrawiam ? PO PRAWEJ STRONIE MIESZKAJĄ,, MAROCK,, PO LEWEJ STRONIE,, CANDY KUSH,, DRUGIE FOTO TO CANDY TRZECIE TO MAROC

IMG_20200428_181345.jpg

IMG_20200428_181340.jpg

IMG_20200428_181333.jpg

IMG_20200428_181321.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Legalize@LLBanditos  One na out ida czy pod lampe ? Chociaz to obojetne, swiatla im brakuje.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do lasu. Tak jak i resztę które kielkuje jakieś 18 pestek. Na obecną  chwilę poszły 2 z 18 do doniczek ale to przy następnym UP. Nie mam miejsca w tym jebanym małym boxie to reszta jest na parapecie dlatego wylądują szybciej w lesie niż się spodziewam ale będą miały daszek nad głową czyli folie czy butelki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dorzuciłem następne 3 MAROC + 1 Critical SOUR... Reszta jak mi wykielkuja wstawię foty ponieważ ciężko pestki kielkuja ale to w następnym przedziale fotorelacji oby grała natura dla mnie jak trzeba ?

IMG_20200430_090557.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak przesądze na spocik opiszę co i jak na obecną chwilę są wyciągnięte jak tyczka nie martwi mnie to ponieważ zasypie po same uszy dziewki.. Chwilowe całe życie stres bo parapet to tak jak dziwka na ulicy (początki) niebawem puszczę je na ulicę dalej zarabiać i nabierać doświadczenia przed urlopowa ulgą jesienne zbiory powinny skarbonki napełnić w swoją masę ? reszta jak będzie widoczna jakies 40 szt sezonow myślę że będzie co oglądać do następnego 

IMG_20200506_153624.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W którym dniu wrzucasz swoje na spota ? Moje już mają 7 dni, pewno przetrzymam kolejne 7 i je wypuszczam.

Od lewej: Northern Passion 2.0, Easy Sativa, OG Kush

20200510_122324.jpg

Edytowane przez fxxx1337

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wynika że zostało mi 2 Candy kush oraz 2 Maroc mam wiele innych pestek ale to z czasem będę opisywac pierwszy spot z dolkami 35L+ sadzonek tutaj dołki wykopane na 10 roślinek plus w wiadrach IMG_20200524_194827.thumb.jpg.e6ed2e882cb170c4afe0f04a6e925064.jpgIMG_20200524_194832.thumb.jpg.4eb7cbad402245ec02fe78126e037d70.jpgnie będę pisać ile jest ponieważ muszę zorganizować na drugi spocik który pójdzie same wiadra teren jest w czcinie podmokly.. Tu wrzuciłem ok 500L ziemi na drugi tak samo mniej więcej.. Miejscowa w lesie nasłonecznienie dziś jadę na drugi temat zrobię foty i dam znać... Brak czasu na dokładny opis ale coś się dzieje z fartem do następnego farmerzy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...