Skocz do zawartości
bigLaLa

sprzęt do boxa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, z góry zaznaczę, że jest to moja pierwsza uprawa indoor.

Odmiany jakie chcę to: Auto-speed Bud, Green-o-matic
Mam do dyspozycji miejsce w przyczepie są to 2 szafy długość 120, szerokość 60 i wysokość 60 cm- czyli będą dwa prostokątne boxy. Chciałbym zmieścić po 8 roślinek 
Jakie proponujecie lampy w cenie 400-500zł? Myślałem o panelu LED
Czy ta wysokość(40cm) wystarczy aby podwiesić lampy i nie spalić roślinek? Będą one trenowane lst
Jakie najlepsze rozwiązania do nawadniania proponujecie?

Edytowane przez bigLaLa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

120cm wysoki, 60 cm szeroki i 40 cm gleboki, tak powinien stac ten twoj box. Jest to growbox na 2 krzaki, czy tam dwa gowboxy na 4 krzaki. Sensowny led do 500zl ? Owszem ,ale 500 zl. na jednego boxa. Np. cos takiego.

https://allegro.pl/oferta/mars-hydro-led-ts600w-zamiennik-hps-hid-150w-8760239175


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że nie mam możliwości odwrócenia boxa. chodziło mi aby roślinki były możliwie jak najniższe  Ewentualnie moge podwyższyć o 10cm to by było 50

 

Edytowane przez bigLaLa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...