Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zakładam fotorelację. Roślina trzymana na parapecie. Zamierzam od połowy uprawy przenieść na outdoor. Jeśli ktoś ma jakieś sugestie to jestem otwarty na krytykę.

Dzisiaj 8 dzień od wyjscia z ziemi. Kiełkowało w ziemi po 8 godzinnym namoczeniu w wodzie.

IMG_20200414_071749.jpg

IMG_20200414_071659.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester luzik. Niech będzie gdzie uważasz byle bym nie łamał regulaminu

@Legalize@LLBanditos wiem już że ziemia ma początkową ilość nawozu i jest pH regulowane kredą więc do czasu kwitnienia nie będę nawoził. Na kwitnienie mam nawóz jak na zdjęciu. Pisze że nie wypala roślin

15868546459421861297482892350989.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zobaczymy co dalej jak na razie się nie wyciąga kolory swoje ma ale to wiadomo malutka ale mimo tego zdrowa... U szykuj sobie większą doniczek i ziemi więcej podlewaj po całej powierzchni nie tylko pod krzaka zobaczymy bd obserwować... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Legalize@LLBanditos mam już kupione parę donic 10 l. Bo w sezonie będę wrzucał 5 automatów z donicami na outdoor. Ziemi mam póki co 50l i drugie opakowanie 10 litrów. Mam nadzieję że ten nawóz na kwitnienie faktycznie da radę. Wszystko tu będę na bieżąco wrzucał myślę że co parę dni, no chyba że coś się będzie działo niepokojącego to wtedy od razu będę alarmował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@EneDue co do sadzenia na outdoorze w donicach to jak mocno słońce świeci to trzeba pilnować aby nie przesuszyć gleby czasami nawet codziennie trzeba podlewać 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Legalize@LLBanditos @Tester  witam. Mam pytanie. Udało mi się kupić lampę LED (po długiej mozolnej grze słownej z żoną która ogólnie jest nieprzekonana do mojego zamiłowania zważywszy na kraj i prawo) wiem że ta lampa to nic dobrego ale nie krytykujecie może za rok przekonam ją do zbudowania szklarni na działce. ? pytanie takie mam: czy musi być growbox czy może stać sobie w rogu pokoju? I czy może być lustro zamiast foli na ścianach? 

Ps. Nie mam kasy póki co na lepsze lampy bo korona wirus zamknął lokale gastro i siedzę w domu

Screenshot_2020-04-15-15-34-38-651_com.android.chrome.jpg

Screenshot_2020-04-15-15-33-49-966_com.android.chrome.jpg

Edytowane przez EneDue

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, EneDue napisał:

czy musi być growbox czy może stać sobie w rogu pokoju?

Jeśli dziewczyna będzie stała w rogu normalnego pokoju bez żadnego obudowania to światło będzie się rozchodziło na całą powierzchnie pokoju, więc słabo.

 

19 minut temu, EneDue napisał:

I czy może być lustro zamiast foli na ścianach? 

O lustrze nie słyszałam, ale zamiast foli możesz pomalować ściany boxa na biały mat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Morenn chodzi o estetykę i możliwości. Folia wygląda tak że nie przejdzie w pokoju. Może namowie by jedna szafę przerobić. Chciałem jej zrobić kącik w tym miejscu między głośnikami. Trzy strony z lustra i gra. Głośniki na gwarancji więc malowanie odpada. Pogadam z żonką żeby mi pozwoliła szafę użyć. 

15869591679104360761653395763075.jpg

Szafa jest niska w środku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lustra to slaby pomysl, kiepsko rozpraszaja swiatlo. Bialy mat albo mylar. Cisnij zonke zeby Ci szafe oddala, bo w tym rogu plant nie ma przyszlosci.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...