Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Wentyl fakt ładnie oszroniona. Dzisiaj przyjdzie lupa to sprawdzę trichomy ale topkow mało z niej będzie przez katusze które przeżyła. Liczę że teraz kolejne outdooru nadrobią. Jakoś mi indoor nie idzie ale staram się bardzo i uczę cały czas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wentyl dzięki za miłe słowa ale w indoorze jestem pierwszakiem i to ze szkoły specjalnej. Jak się teraz odkuje z kasą po tym przestoju wirusowym to zainwestuje w growbox taki profesjonalny. I w cały osprzęt. Żona mi z jelit kopniakami zrobi kłębek ale co tam. Ja nic nie mówię na temat jej robienia pazurów co miesiąc za 70 PLN. To jak sobie raz na pół roku wydam 500pln to nie powinna się czepiać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, EneDue napisał:

dzięki za miłe słowa ale w indoorze jestem pierwszakiem i to ze szkoły specjalnej.

@EneDue jesteś Bogiem uświadom to sobie sobie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szym jestem realistą. Patrząc na tego krzaka to zapowiada się że będę miał może 3g z jednego automatu a fakt że dostałem nasionko w gratisów mnie nie ratuje bo szkoda mojego czasu. Pociesza mnie myśl że to czego się nauczyłem o indoorze to mi zostanie. Mam na oku taki growbox https://allegro.pl/oferta/drewniana-skrzynia-ogrodowa-kufer-lawka-150x50x50-6217568102?reco_id=f2b2fff2-a4be-11ea-9be0-246e96320fe8&sid=041047f9c36843e364ecb91b45c568a2755aa386fe7e14ee7421a14291fbf951 

Oczywiście to tylko skrzynia która byłaby przerobiona na growbox.

Edytowane przez EneDue

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@EneDue zamkniast płacić tyle kasy za skrzynię poprzeglądaj trochę fejsbuka. Ja moją szafkę wziąłem od ludzi, ktorzy wrzucili post, że rozdają stare meble z mieszkania@Szym @EneDue

Można wyłapać stare półki, szafy itp, za darmo. A 3,5 stówy dołożysz do światła. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj sprawdziłem trichomy i są całkiem przezroczyste więc obstawiam że jeszcze ze dwa tygodnie. Lupą zdjęcia chyba nie da rady zrobić bo jest za małe oczko ale jutro spróbuję.

Aha zięć mnie namówił żebyśmy zapalili dwa małe bobki co usuwałem żeby soki szły do góry. Fajnie kopie, leciutko i wesoło. Widać że mieszanka indica i sativa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@EneDue zięć? Czyli więcej tu jest starców niż myślałem ?

Daj spokój z tą lupą. Mam taką, fajnie widać ale na biurku bo na krzaku szlag mnie trafia jak wszystko drga. Muszę kupić taką zwykłą jubilerską ze szkłami 60 i 100

Edytowane przez Bimbrownik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Fotorelacje można zamknąć. Roślina poszła pod nóż. Jako że suszę poza domem to nie mam zdjęć. Plony są słabe bo na moje oko będzie maks 10g. Dużo zaszkodzilem sam, nie myślałem o tym że automat to nie sezon i że nie nadrobi tego co ją spotkało. Dużo też zaszkodziło awaryjne przymusowe wyrzucenie na outdoor już na etapie kwitnienia. Jestem niepocieszony ale spokojnie ciąć żył nie będę. Jak mi się uda to dorzucę fotki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...