Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj przyszedł panel ze stronki ledam. Jestem mega zadowolony póki co. Wysyłka od razu, dwa dni i jest u mnie. Box który wcześniej był ledwo oświetlony teraz nakurwia wręcz światłem. Boxa mam 40/40/60 więc niedużego i światło w każdym rogu. 

IMG_20200515_103105.jpg

IMG_20200515_102221.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogólnie to przy tym ledzie wez w next grow :

-kup 3 kwadratowe donice o przekątnej 20cm 

-wejda 3 planty

od razu powinnieneś do kielkowac w docelowej bo to auto a auto są stresogenne jak jasna cholera

i naginaj ją 

wiertarka doniczka kabelki w opclocie i bd mial wincyj roślniki w roślince ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pan dzieki za radę. Następny grow tak zrobię. Póki co dorzuciłem do boża dwa auto ak47 2.0 które poleca na outdoor jak będą miały dwa tygodnie

@Pan i mam pytanie czy w tym boxie da radę normalnego planta wsadzić albo dwa? Czy za niski? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@EneDue Nie czytalem calego tematu, ale w jakim kurwa blocie  ??!! ?


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@EneDue  Wiesz co, dalbym ten panel duzo nizej. On jest dobry jakosciowo ale slaby ( z tego co pamietam niecale 30 W). Tak ze trzymaj go nisko, tak okolo 20-25 cm nad szczytami, to i temperatura powinna podskoczyc. A i krzak na tym mega zkorzysta.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę, że jestem z moją 100 lat do tyłu tyłu to masz zajebiście ? Ja nawet zdjęć nie wrzucam bo nie ma czemu robić. I widzę, że mamy jednakowe Precyzyjne Przyrządy Pomiarowe ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...