Skocz do zawartości
Wentyl

Tropical Nuggets | Critical | 2xCREE CXA2520 35W | 0.2 m2

Rekomendowane odpowiedzi

@Tester ale dwie takie trafić na raz? Jaka to szansa? TN podejrzewam, że stara pestka i mutacje wychodziły, a to 3 odnogi na rozgałęzieniu, a to liść z 4 palcami (ten zwykle trzypalcowy). Ale Critical od producenta? No nie wiem, nie wywalę bo mi szkoda, przemęczę się po prostu, co innego mi zostaje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester niby wiem, ale specjalnie nasiona z dobrego źródła brałem żeby nonameów nie brać, żeby zwiększyć szansę na dobre rośliny. Wychodzi na to, że im bardziej się człowiek stara tym gorzej to wychodzi. Życie, mam to na codzień

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpowiedzcie mi jedną rzecz. Zacząłem się zastanawiać nad nawilżaczem ale jak wiecie nie mam namiotu tylko szafkę. Podejrzewam, że jak tam normalny domowy wsadzę to mi się ta szafka rozleci w cholerę. Te domowe mają w opisach wydajność na +/- 40m2. Wpadł mi za to w oko taki maluch 

No i tu przemyślenia... Czy to w jakiś w miarę rozsądny sposób wilgotność podniesie? I czy się szafka nie rozpadnie? Ma ten wynalazek tylko 300ml ale tryb impulsowy na 12h czyli potrafi na tych 300 pół doby przelecieć. W trybie ciągłym ponoć 6h. Pracuję w nocy, czyli wtedy kiedy planty śpią i nie ma problemu z wilgotnością, za to w dzień mogę uzupełniać wodę choćby co chwilę. Pytanie czy ten maluch ma szanse zrobić różnicę w boxie. Plus za wielkość, bo na nadmiar miejsca nie narzekam raczej.

Link do stronki

https://www.baseus-cn.com/baseus-crjsq01-300ml-alloy-air-humidifier-aroma-essential-oil-diffuser-for-home-office-car/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany i Panewki, jakieś sugestie ile to jeszcze trzymać na wegu? Mam bardzo mieszane uczucia, nie chcę 3 miesiąc ich wegować a co by z tego było jak bym przełączył?

IMG_20200530_084911560.jpg

IMG_20200530_084934512.jpg

IMG_20200530_085121767.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciesz się. Ja zjebalem automat na starcie i zamiast green poison XXL mam green poison BIEDA. I już nie odratuje. Liczę tylko że jak podtrzymam jak najdłużej się da to chociaż troszkę z tego będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wentyl  Z tego co widze Twoje krzaki wcale nie wygladaja zle, biorac pod uwage to ze juz od samego poczatku byly katowane wysoko stresujacym je treningiem. Nie twierdze ze zrobiles cos zle, grow prowadzisz bardzo dobrze, masz do tego reke. Ale nie pozwol zeby Twoja niecierpliwosc spierdolila to co tak dobrze zaczeles ?


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@CheMsKuN dzięki za dobre słowo, staram się. I chociaż marudzę to przecież wiem, że będę trzymał tyle ile będzie trzeba. Myślę, że gdybym używał wszystkich wspomagaczy to by szło znacznie szybciej, a tak to się na czasie wszystko odbija.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wentyl Wspomagacze to tylko wspomagacze, jesli nie zapewnisz dziewczynom odpowiednich warunkow, bardzo czesto moga zaszkodzic. Twoje rosliny naprawde prawidlowo sie rozwijaja. Gdybys ich nie trenowal byly by duzo wieksze, ale jednoczesnie daly by duzo mniejszy plon. Cos za cos ?

@EneDue  A wiesz ze dzisiaj zapalilem. Mam teraz dlugi weekend, do pracy ide dopiero w srode. Wczoraj koniec pracy mielismy o 12:00 i poszlismy na piwo. Konic koncow obudzilem sie dzisiaj z kacem gigantem ?  Tak ze spalilem lolka i  juz od godziny zbieram sie do zrobienia fryzjera swoim krzakom  ?


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...