Skocz do zawartości
Wentyl

Tropical Nuggets | Critical | 2xCREE CXA2520 35W | 0.2 m2

Rekomendowane odpowiedzi

Szybki toping chyba da gruby niski mocny krzak. Drugi topping na obydwu łodygach za jakieś 5 pięter i będziesz miał 4 mocne szczyty. Moim zdaniem ok ale poczekaj na innych bardziej kumatych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym osobiście poczekał na 5 pięter i ostatnie ciął wtedy więcej nowych łodyg strzeli. Potem scorg lub odpowiednie wiązanie drutami i masz piękny pełny krzak. Ale rób po swojemu i dawaj foty bo chętnie poczytam i się dowiem jak poszło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie szybkie pytanko, na ile tak naprawdę starczają nawozy w ziemi Biobizz Allmix? Ten mój weg trwa już długo i sporo jeszcze przede mną więc zastanawiam się czy podkarmiać czy lecieć na samej wodzie. Nie wiem co robię nie tak (albo po prostu za bardzo ją męczę) że nie chce rosnąć. Dałem mniej światła, więcej światła, wyżej światło, bardziej sucho, bardziej wilgotno... Kombinuję jak koń pod górę a ona rośnie wolno jak baobab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dzisiejszy wygląda to tak, przypominam że dziesiątego wystawiła łepek, czyli ma miesiąc. Nędza straszna, no nic, nie pali się więc poczekam. Na zaznaczonym zdjęciu rozgałęzienie z 3 liśćmi, poza tym nie rośnie bardzo równo i symetrycznie, genetyka do doopy? Docelowo ten nod ma być usunięty bo chcę zostawić tylko 1 i 3. Na ostatnim zdjęciu po dzisiejszych porządkach

IMG_20200510_071957051.jpg

IMG_20200510_072019495.jpg

IMG_20200510_072117638.jpg

IMG_20200510_073154687~2.jpg

IMG_20200510_073422211.jpg

Na ostatnim zdjęciu widać, że po lewej stronie przy jednym liściu rośnie już przyszły topek. Problem w tym, że tylko przy tym jednym a nie przy 4 naraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Wentyl napisał:

zastanawiam się czy podkarmiać czy lecieć na samej wodzie.

jak zielona ładnie to nie podkarmiaj

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Tester nic na razie nie karmię, pytam o ziemię z ciekawości. Na ostatnim zdjęciu, pierwsze rozgałęzienie przy górnym liściu, widać dobrze. Na trzyecim zdjęciu jest nawet lepiej widoczne. Z wilgotnością słabo, 40-50%. Pryskam kilka razy dziennie

Edytowane przez Wentyl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi proszę, zanim szlag mnie trafi, co może być nie tak. Te france małe tak wolno rosną, że masakra. TN weguje już 5 tygodni i wygląda na to, że drugie tyle potrzebuję. Critical ma ponad 2 tygodnie i dopiero drugi listek się rozwija. W tym tempie do końca roku się nie wyrobię. Czy to może być Allmix? Że za mocne? Nie ma śladu braków tylko ten wolny przyrost..

Critical

IMG_20200513_090738335.jpg

Tropical

IMG_20200513_090745194.jpg

IMG_20200513_090801367.jpg

I dodam, że jeszcze mi jeden topping został. No kurwa na święta bedzie jak nic ?

Wyłączyłem jeden panel i lecę na jednym. Chciałem żeby się TN wyciągnęła trochę ale też nie działa. Temp w boxie ok 23 stopnie, wilgotność ok 50%, niczym nie podlewam oprócz wody, ph nie mierzę i podlewam odstaną kranówką. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem z seed city. Tripical ma być od Black Skull Seeds ale nie był w oryginalnym opakowaniu bo jedno nasiono tylko. Critical od rqs, oryginał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurwiłem się. Usunąłem drugie rozgałęzienie a na trzecim zrobiłem fim po obu stronach. Jak ona takie fochy ma to proszę bardzo. Stres na maxa, zobaczymy jak sobie z tym poradzi. Nie będę czekał do lipca aż się ogarnie.

IMG_20200513_104919484.jpg

IMG_20200513_104955420.jpg

IMG_20200513_105331466.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś miał wątpliwości co do mojego farta to proszę bardzo ? Jak zerkniecie na czas założenia tematu to wszystko będzie jasne. TN tydzień 7 (w dużej donicy), Critical tydzień 4 (w airpocie). Nie do wiary! Kurwa las szybciej rośnie! Z wilgotnością słabo ale poza tym nic im nie brakuje, ładnie zielone. TN stresowałem bardzo, Criticala nie dotykałem wcale. I bądź tu mądry ?

IMG_20200522_165610867.jpg

IMG_20200522_165641048.jpg

IMG_20200522_165657014.jpg

IMG_20200522_165711441.jpg

IMG_20200522_165721259.jpg

Teraz to już mam wywalone, niech rosną jak chcą

Po takim czasie obie powinny już być po treningach i przełączone na kwitnienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...