Skocz do zawartości
Wentyl

Tropical Nuggets | Critical | 2xCREE CXA2520 35W | 0.2 m2

Rekomendowane odpowiedzi

Na pewno miejsca na korzenie jeszcze nie brakuje więc spokojnie do końca tygodnia może tu posiedzieć. Przesadzę trochę większą i będę miał spokojną głowę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wentyl ładnie idzie. Trzymam kciuki.

@Legalize@LLBanditos ja wystawiam na parę godzin na parapet kiedy mam najlepsze słońce. Myślę że dobrze jej to robi, a poranki i wieczory pod lampą. Dzisiaj słoneczko nakurwia więc od 30 minut parapet i tak do 16, potem pod lampę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sklepie mi odradziła growmix ja kiełkowanie i dała Lightmix właśnie z powodu nawozów. Lightmix ma ponoć zapas na 1 tydzień, grow na 2 ale ludzie pisali gdzieś że spokojnie na ok tydzień dłużej wystarczają. Czyli masz uzasadnione obawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się do przesiadki do nieco większej skrzynki, chciałbym posadzić drugie ziarenko. W związku z tym zakupiłem właśnie drugi taki sam panel ale z diodami 3000K. Jak przyjdzie to postaram się szybko przesiadkę ogarnąć ?

@Bimbrownik ja gdzieś czytałem, że allmix ma nawozów na cały weg, domyślam się że o miesiąc chodzi. Dla spokojności poczekam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dość opierdzielania! Dwa tygodnie ponad nic nie robi tylko stoi, pora do roboty ? Uciąłem jej głowę, nogi głębiej wkopałem. Niech się tylko ręce pokażą to jej bondage zrobię ?

IMG_20200426_100657581_HDR.jpg

IMG_20200426_100713054_HDR.jpg

IMG_20200426_100750416_HDR.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W nowym domku ?

Przeprowadzka zakończona, dorzuciłem drugi panel, tym razem 3000k. Powierzchnia się zmieniła na 0,21 m2. Dorzuciłem też pestkę Criticala od RQS bo się miejsce zrobiło. Jeśli o doniczki chodzi mógłbym jeszcze z jedną śmiało wsadzić ale nie wiem jak na flo wyjdę, więc lepiej nie.

IMG_20200501_105409158.jpg

IMG_20200501_105527577.jpg

Edytowane przez Wentyl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...