Skocz do zawartości
Wentyl

Tropical Nuggets | Critical | 2xCREE CXA2520 35W | 0.2 m2

Rekomendowane odpowiedzi

Skaranie boskie z tą uprawą, od początku problemy. Przeprowadziłem się, szafka w której miałem krzaki nie zmieściła się tam, gdzie miała stać. Wywaliłem ją a krzaki wsadziłem do starej, ścisk straszny. No i od tego wilgotność wysoka i temperatura też. Podłączając sterownik przełączyłem niechcący na światło ciągłe i ze dwa dni leciało 24/h. Teraz załatwiłem następną szafkę więc znów się rozluźniło ale co stresu mialy to hej. Trudno, na szczęście zbliżam się do końca. Zdjęcia jakieś wrzucę po urlopie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas na smutny update. Po powrocie z urlopu zastałem piękną plechę na Criticalu. Ściąłem i odzyskałem co się dało. Czystego suchego wyszło 9g a "obranego" 7g, reszta kosz. Jakby mało było problemów do tej pory. No cóż, nic się nie poradzi, czeka mnie znowu przeróbka skrzynki.

IMG_20200813_091604196.jpg

TN na razie jest ok, nie widać śladów pleśni więc rośnie spokojnie dalej. Z tego krzaka też dużo nie wyjdzie ale to już dawno wiedziałem.

IMG_20200813_091111961.jpg

IMG_20200813_091128420.jpg

IMG_20200813_091152494.jpg

Dobrze chociaż, że na Criticalu zaczął się pojawiać brąz, więc przynajmniej jakaś moc będzie toto miało, nie próbowałem jeszcze. Uszyłem na szybko w piekarniku, żeby plecha się nie rozwinęła przypadkiem dalej a teraz dochodzi w słoikach. Poczeka trochę i się spróbuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długo czekałem na ten updejt. Przykro mi bo jakoś czuje twoją stratę jakbym sam stracił. Wiem że się starałeś jak ja a rzeczywistość nam odwaliła. Ale trochę będziesz miał na jakiś czas. Głowa do góry ! Teraz będzie lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Piękne kolory topów na tym TN

Szkoda, że weszła plecha, trzymam kciuki za następny projekt (3 czerwone odmiany - jakie?) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko do doświadczonych. Co to takiego, że 3 topy tak jakby schły od góry? Na pewno nie są dojrzałe/przejrzałe bo trichomy dalej w większości przeźroczyste. Ale liście przytopowe schną, top usycha. Uciąłem uschnięte części i poniżej normalnie wszystko zielone i rośnie dalej. Chodzi o tą najwyższą cześć topa, tak z 1,5-2 cm. Na pewno też nie przypalone bo wszystkie topy na jednej wysokości. I jie jest to pleśń, dokładnie obejrzałem. Zdjęć nie wrzucę bo już ucięte i odłożone do suszenia. Chyba że takie ususzone zdjęcie, bo i tak różni się od normalnego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę wstawić lepszych zdjęć, topki już podeschniete. Ale nawet na samym topie widać różnicę, ta sucha cześć wyraźnie oddziela się sama od pozostałej części, zaznaczyłem linią gdzie. Z pozostałymi nie ma takich dziwnych rzeczy

IMG_20200822_213201463~2.jpg

IMG_20200822_213206737.jpg

IMG_20200822_213149852.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie moi drodzy, trochę mnie nie było ale to nie znaczy, że zniknąłem całkiem. Naprawdę mam sporo na głowie teraz więc rzadko tu zaglądam, a jak już zaglądam to cicho siedzę. 

Przyszedł czas na przedostatni update w tej fotorelce jako że TN zakończyła żywot. Powinienem ją przytrzymać jeszcze ze dwa tygodnie ale zrobiła się napięta sytuacja z fachowcem co mi remont robi, więc wolałem pozbyć się trefnego tematu. Została ścięta i otrymowana, teraz schnie. W ciągu dnia ukryta na dworzu, wieczorem przynoszę pachnidło do domu. 

A pachnidło wygląda tak :

 

IMG_20200831_122859656.jpg

IMG_20200831_122856245.jpg

IMG_20200831_123029591.jpg

IMG_20200831_122914918.jpg

Szału nie ma, ale i tak myślałem, że gorzej się to skończy wiec nie ma co narzekać.

Podam jeszcze tylko ile z tego wyszło i temat do przeniesienia.

Z tematem uciekłem bo pachniał ale nie dałem dupie spokoju tylko posadziłem nowe ?

@Farmerka na ten main lining trochę poczekasz, teraz wsadziłem  3czerwone auto, chyba że je trochę porozciagam ?

@Groovebustersnie podbijaj pytań gdzieś tam tylko mnie bezpośrednio napierdzielaj ?

I na koniec malutka zajawka następnego tematu. Sorki za jakość zdjęć, teraz lepszych nie zrobię. Z lewej Dark Rose CBD, prawa gora Dark Devil, prawy dół Black Cream. Nie wiem czy zakładać relkę, chyba założę ale jak zwykle nie będę dupy truł tylko wrzucał postępy ?

IMG_20200904_004748950.jpg

IMG_20200904_004852254.jpg

IMG_20200904_004816950.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni update w temacie. Dziś zakończyłem suszenie, podzieliłem na kawałeczki, dotrymowalem gdzie trzeba. Wynik mnie zaskoczył, nie sądziłem że tyle się uzbiera. Fakt, że topy fajne, twarde, ale i tak jestem pozytywnie zaskoczony! Teraz będzie dochodzić w pojemniku. Nie mam pojęcia jaki smak ani czy jest moc bo nie próbowałem nawet odrobiny ?

Dziękuję wszystkim za pomoc i za trzymanie kciuków! Długi to był grow i męczący ale i fajny, trochę się nauczyłem ?

Z fartem  ?

IMG_20200905_114846570.jpg

IMG_20200905_114903777.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...