Skocz do zawartości
Tester

Kiedy najlepiej sadzić na outdoor?

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy najlepiej sadzić marihuanę na outdoor?

W podobnym klimacie jaki panuje w Polsce rośliny najlepiej sadzić w połowie maja, dlatego że sadząc wcześniej ryzykujemy że nasze roślinki zostaną narażone na mróz, nawet na początku maja mogą pojawić się przymrozki zwane zimni ogrodnicy czy zimna zośka. Dlatego warto czasem poczekać unikniemy wtedy straty naszych roślinek. Idealna sytuacja jest wtedy kiedy posiadasz boxa możesz dzięki temu wykiełkować nasiona nawet w kwietniu trzymając rośliny pod lampą do czasu odpowiedniej temperatury na dworze.

kiedy-sadzić-marihuane-na-outdoor.jpg

Natomiast jeśli chodzi o automaty najlepszą porą do ich wysiewu jest czerwiec, lipiec. W tym okresie mamy dużo słońca które automaty bardzo potrzebują, gdyż rosną one ok. miesiąca i przechodzą na kwitnienie, więc ważne jest aby przez krótki okres wzrostu miały jak najlepsze warunki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info mam automaty w boksie ok 2 tygodnie, więc jeszcze zdążę zebrać plony na outdoorze 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepiej być czujnym i sezonówki sadzić w połowie maja a automaty gdzieś w czerwcu/lipcu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Andi zgadza się tylko czasem są czynniki że zwierz zje roślinę czy coś w tym stylu i trzeba posadzić krzaka kolejnego żeby nie być stratnym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla tego trzeba kilka mieć roślin więcej w razie czego, ja sadzę zawsze w maju na początku a automaty w czerwcu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym roku zaryzykowałem i zrobiłem drugą uprawę w sezonie. 10 sierpnia poszły do foliaka. Całkiem dobrze im idzie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mnie trochę nie pokoi , ale dostały wczoraj PK 13/14 + krople super vit porządną dawkę myślę że pójdą. Tym bardziej że w kraju gdzie mieszkam październik jest jeszcze całkiem spoko, a i w listopadzie potrafi być 20° 

 @Tester @Tester

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester to jest próba. W tym roku miałem tylko automaty zebrałem pod koniec lipca, zostało mi nasion więc zobaczymy. Jeśli będzie połowa tego co z pierwszego plonu to będzie ok. Co kolwiek jak będzie to będzie ok. ? to jest moje hobby od jakiś 25 lat więc samo chodzenie przy tym sprawia mi przyjemność. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...