Skocz do zawartości
EneDue

Jak oceniacie takie żarówki?

Rekomendowane odpowiedzi

@Szym  Za 200zl.  nie kupisz sensownego panelu led na taka powierzchnie. Hps 150W.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ?

Co myślicie o takim panelu wlasnej roboty ? 2000 lumenów

Diody Led 5630-42-2000 Ver. 1.01

Ilość : 42     Barwa : zimna biała 4500k

Nadaje sie chociaż na doświetlanie? 

IMG_20200530_161017505_HDR.jpg

IMG_20200530_160949198.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ZdzichuSs a co Cię podkusiło żeby 4500k zrobić? Ani to na weg ani na flo. Jakbym miał sam robić to bym zrobił albo 3000 albo 6000. Są fajne "dzienne" 4000k diody ale to już muszą być dobre żeby ogarnąć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie jest to poskładany z nudów złom , który znalazłem w garażu. Rozumiem że jedyne co mogę nim doświetlić to kanał samochodowy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@ZdzichuSs Taka barwa nie nada się ani na flo ani na weg. Co teraz zrobisz, to zależy ile kasy masz. Jak chcesz lecieć po taniości to jakiś CFL dual. Jak zależy Ci na ledach to szukaj żarówek i kombinuj łączenie. 

Na przyszłość:

Weg: 6500k

Flo: 2800-3500k

Dual: 2700-3000k

Edytowane przez Aron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, ZdzichuSs napisał:

Generalnie jest to poskładany z nudów złom , który znalazłem w garażu. Rozumiem że jedyne co mogę nim doświetlić to kanał samochodowy ?

skoro zrobiłeś i działa to wymień diody. Jeszcze trochę roboty ale będziesz miał fajny panel, diody przecież po max 2zł sztuka. 24 diody na rogach wymienić na deep red a resztę od biedy zostawić i masz panel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ZdzichuSs  Skoro masz do tego reke, to zloz cos na duzym aluminiowym radiatorze, chlodzone 2-3 wiatrakami na 3-4 diodach np. CLU058 , dodaj do tego redboostera i w namiocie masz doslownie rozpierdol ?


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...