Skocz do zawartości
k21p

BioBizz nawozenie

Rekomendowane odpowiedzi

22 godziny temu, doominik napisał:

@k21p

 

Jakie medium macie w doniczkach? ziemia, kokos, keramzyt?

Keramzyt, rosliny w welnie mineralnej.

 

Nawozy wzielismy takie bo doradzono nam takie przy zakupie wilmy ? Troche sie gubimy w jej obsludze, wygladalo to na mocno mniej skomplikowane.

@doominik jakich nawozow uzywasz?

Edytowane przez k21p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, k21p napisał:

Troche sie gubimy w jej obsludze, wygladalo to na mocno mniej skomplikowane.

@k21p nie możecie złożyć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

generalnie tak, tylko te oryginalne wężyki są dosyć sztywne i ja musiałem je podgrzać, żeby to połączyć. Te trójniki do zrobienia "ring drippers" są bardzo tanie i to jest plug&play, tylko dziurki trzeba zrobić samemu.

Będę chciał coś takiego i siebie zrobić to może zrobię relację.

2 hours ago, k21p said:

 

Nawozy wzielismy takie bo doradzono nam takie przy zakupie wilmy ? Troche sie gubimy w jej obsludze, wygladalo to na mocno mniej skomplikowane.

@doominik jakich nawozow uzywasz?

Ja zacząłem od GHE trio, potem advance nutrients (najleiej do wodu RO lub miękkiej) i teraz jeszcze mam canna. Wszystkie są dobre i wszystkich trzeba się nauczyć dawkować samemu. Do nich masę dodatków. Cal+mag to podstawa, chyba, że masz jakąś rewelacyjną wodę w kranie. 

Jeśli chodzi to użytkowanie, to jest proste, ja raczej piszę o udoskonalaniu tej wilmy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@doominik

przy nawozach advance nutriens jakiego schematu uzytkowania uzywasz? Znalazlam kilka na necie ale nie sa dla mnie czytelne. Wynika z nich ze uzywam wszystkich nawozow od poczatku...

 

Do nawozow GHE sa dostepne odrazu cla+mag? Nie moge znalezc ?

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@k21p Ja z advance mam tylko bazę tą 3 częściową i b52. Używam tego w namiocie  z małymi roślinami, a dużym tylko jak wyjeżdżam i chcę mieć pewność, że rośliny nie zdechną. Ich produkty są drogie, szczególnie dodatki i ja staram się używać innych, tańszych i równie dobrych produktów. 

GHE ma swój cal-mag. Niby jak używasz ich trio to nie musisz już dodawać cal-mag, ale u mnie wychodziły niedobory i trochę dolewałem jak stosowałem wodę RO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...