Skocz do zawartości
spizgunek123

jakie oświetlenie na krótką wegetację.

Rekomendowane odpowiedzi

siema, wpadłem na pomysł, żeby przez kilka dni od wykiełkowania rośliny trzymac pod lampą. Ważne, żeby tylko troszkę podrosły i mogły wyjść na out'a. Taki sposób wydaję mi się bardzo korzystny dla roślin, ponieważ zwiększy szanse na żywotność, kiedy będzie na spocie. Nie chce wydawać za dużo, bo na dalsza weg mi nie jest potrzebne. O jeszcze zapytam, gdzie to można trzymać koniecznie musi być w growboxie, może być w szafie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chcesz tylko wegowac krzaki to zwykly clf  spisze sie bardzo dobrze. Swoja droga ludzie czesto i gesto sadza i weguja indor, a dopiero gotowe sadzonki transportuja na spota.

Aha do samego wegowania nie potrzebujesz boxa, wstaw doniczki do szafy, odpal jakis mieszak i tyle.

Edytowane przez CheMsKuN

Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wega nie musi byc duo, wlasnie barwa swiatla 6400k byla by idealna (lepsze rozkrzewianie sie plantow).


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...