Skocz do zawartości
Tester

Automaty na indoor

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Grennleaf napisał:

Siema , po wykiełkowaniu jak już przesadze do dużej doniczki , to w jakich ilościach podlewać i co ile najlepiej ? I przez jaki czas trzymać pod lampą (CFL ) włączona , a ile w ciemności . 

18/6 świeć, podlewasz tak aby była wilgoć utrzymywana najlepiej po całości doniczki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje pierwsze rosliny jedna 13.05.2022 a druga 21.05.2022 
Jeżeli ktoś ma cos do dodania chetnie wysłucham 
niestety nie wiem co to za rodzaj nie wiem nawet czy to automat czy nie  dbam i obserwuje co z tego wyrosnie ta starsza zaczyna wydzielac juz przyjemny zapaszek byc może ktoś mogłby coś dodac od siebie 

1305.jpeg

2105.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19/12/2021 o 11:55, Grennleaf napisał:

Siema , po wykiełkowaniu jak już przesadze do dużej doniczki , to w jakich ilościach podlewać i co ile najlepiej ? I przez jaki czas trzymać pod lampą (CFL ) włączona , a ile w ciemności . 

staraj się podlewać w taki sposób, aby ziemia była sucha po 3-4 dniach- na początku będzie to nie więcej niż 50 ml, pod koniec nawet 1500ml; nie podlewaj bezpośrednio pod roślinkę tylko wokół

świecisz 18h na dobę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja z takim problemem roslinka rosła pieknie az tu nagle znalazlem ja padnieta prawie całkowicie teraz znow wyglada ciut lepiej aczkolwiek musze zapytac co zrobiłem zle?? 
pestki???
ziemia: Terra Canna Pro+
woda odstana kranowka podlewanie co 3 dni teraz ok 800ml wczesniej było mniej wiem juz sie dowiedziałem 
lampa 18/6 
donica 11L szmaciana 
poki co zadnych nawozow jeszcze nie stosowalem
odległaosc od szczytów ok 75 cm pilnuje 

slyszalem ze stres tylko od czego??

285703566_1446757822759133_3510046742668115631_n.jpg

Edytowane przez ŁukaszB_NMS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie.  podlewam 800ml co trzeci dzien wiec nie

 

moje podejrzenia padaja raczej na zbyt wysoka temperature w pomieszczeniu w ktorym stał namiot teraz poszedl sobie do piwnicy i jest lepiej

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dodam tylko od siebie że automaty najlepiej sprawdzają się w połowie lata, gdy są już upalne dni, przedwczesne startowanie z nimi może skutkować tym że później wam nie dojdą, oczywiście tyczy się to Outdoora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Heavy Lung napisał:

przedwczesne startowanie z nimi może skutkować tym że później wam nie dojdą, oczywiście tyczy się to Outdoora.

jak nie dojdą? czego niby ? dojść dojdą ale z mniejszym plonem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Kibic A jak nie zdołają dojrzeć na czas to też nazwiesz plonem? 

Zbyt wcześnie wystawi na out gdzie są jeszcze lekkie przymrozki i wątpię by cokolwiek tym osiągnął. Najlepiej wystawiać automaty bezpośrednio na konkretne upały. Wtedy według mnie warunki są dla nich najbardziej sprzyjające.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szwagrom ale ty napisałeś przedwczesne startowanie z nimi może skutkować tym że później wam nie dojdą to było napisać że mogą paść przez złe warunki, albo że będzie mniejszy plon, a ty napisałeś że nie dojdą, jak nie dojdą, dojdą z mniejszym plonem albo padną przez mróz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Kibic Ta ale kosztem tego że będzie mniejszy jeśli chodzi ci o skrócenie veg. Ale wiadomo plon korzystniejszy i podobno jaranie z sezona lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...