Skocz do zawartości
Tester

Automaty na indoor

Rekomendowane odpowiedzi

Nasiona marihuany  (autoflowering) czyli nazywane przez hodowców automaty są szybkimi odmianami dla niecierpliwych. Zaczynają kwitnąć bez względu na ilość godzin naświetlania, możesz trzymać je pod lampami 24h a one i tak zakwitną po ok. 3-4 tygodniach. Zwykłe odmiany potrzebują odpowiedniej ilości światła do zakwitnięcia, gdy ustawisz 24h światła lub na outdoorze kiedy dzień jest długi to nie zakwitną, inaczej wygląda sprawa z automatami, tak jak zostało wspomniane kwitną one bez względu na ilość światła. Automaty przechodzą w fazę kwitnienia po ok 3-4 tygodniach od wykiełkowania, niezależnie od długości dnia i nocy, mają to zakodowane w genach. Z nasion odmian automatycznych rosną przeważnie niskie i szybkie rośliny, które od kiełka do ścinki potrzebują ok. 10-12 tygodni. Każdy automat dzięki  szybkiemu zakwitaniu nadaje się na outdoor jak i indoor. Automaty polecane są dla tych którzy szybko chcą mieć własne plony. 

                                                                               GHaze_x_Dieselryder_autoflower.jpg  

                                                                                                                                                    Automat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna od razu nasiona wkladac do duzej donicy (11l) zeby w niej kielkowaly? Czy lepiej kielkowac w wodzie lub mniejszej donicy? Nasiona automaty. Pozdrawiam 

Edytowane przez Kalafior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dobrze bo przez brak doswiadczenia wolałbym zasadzic i juz nic z nasionem nie robic zeby czegos nie zepsuc. 

Jeszcze takie pytanie (sorry ze tu)- jest na forum jakis fajny poradnik od zera? 

Edytowane przez Kalafior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko. Ja mam takowy problem z automatem blue dream, wrzuciłem je do szklanki z wodą w zeszłą środę na 24 godziny, potem precrushing i znowu do wody. Bardzo delikatnie skorupa nasionka rozeszła się 3 dni temu. Wrzuciłem do ziemi i narazie nic nie idzie. Moje pytanie brzmi czy automaty az tyle wychodzą ze skorupy? Pytam bo to mój pierwszy automat.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 hour ago, dromek1996 said:

Siemanko. Ja mam takowy problem z automatem blue dream, wrzuciłem je do szklanki z wodą w zeszłą środę na 24 godziny, potem precrushing i znowu do wody. Bardzo delikatnie skorupa nasionka rozeszła się 3 dni temu. Wrzuciłem do ziemi i narazie nic nie idzie. Moje pytanie brzmi czy automaty az tyle wychodzą ze skorupy? Pytam bo to mój pierwszy automat.

 

Z tego co widzę, to automatom może schodzić dłużej, nawet w kostkach z waty, gdzie wszystko ładnie widać było tak, że po tygodniu jak już miałem wywalać do kosza nagle pojawiał się listek. Daj im jeszcze z 2 dni, nie masz nic do stracenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale po takim czasie to juz kielek powinno byc wydac, wypierdol te pestki  i mocz nastepne. Naprawde dobre pechy po 24h w wodzie, laduja w doniczce i centymetrowym klem, a po 48h wychodza z ziemi.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie. 

Przeczytałem, że automaty nie potrzebują oświetlenia. Ale - gdybym dał jedną - dwie cfl 85w na jedną rosline do boxa: 80 cm wys x 50x50cm to zmieniłoby to coś na plus? Czy to zbędny wydatek? 2. czy te odmiany potrzebują wentylacji? Pozdro.

Edytowane przez Aron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 25/02/2019 o 19:46, Tester napisał:

Nasiona marihuany  (autoflowering) czyli nazywane przez hodowców automaty są szybkimi odmianami dla niecierpliwych. Zaczynają kwitnąć bez względu na ilość godzin naświetlania, możesz trzymać je pod lampami 24h a one i tak zakwitną po ok. 3-4 tygodniach. Zwykłe odmiany potrzebują odpowiedniej ilości światła do zakwitnięcia, gdy ustawisz 24h światła lub na outdoorze kiedy dzień jest długi to nie zakwitną, inaczej wygląda sprawa z automatami, tak jak zostało wspomniane kwitną one bez względu na ilość światła. Automaty przechodzą w fazę kwitnienia po ok 3-4 tygodniach od wykiełkowania, niezależnie od długości dnia i nocy, mają to zakodowane w genach. Z nasion odmian automatycznych rosną przeważnie niskie i szybkie rośliny, które od kiełka do ścinki potrzebują ok. 10-12 tygodni. Każdy automat dzięki  szybkiemu zakwitaniu nadaje się na outdoor jak i indoor. Automaty polecane są dla tych którzy szybko chcą mieć własne plony. 

                                                                               GHaze_x_Dieselryder_autoflower.jpg  

                                                                                                                                                    Automat

Siema , po wykiełkowaniu jak już przesadze do dużej doniczki , to w jakich ilościach podlewać i co ile najlepiej ? I przez jaki czas trzymać pod lampą (CFL ) włączona , a ile w ciemności . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...