Skocz do zawartości
PoliszGrower

Pomoc growbox 2m x 30cm

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich! Czy takie wymiary wystarczą na zrobienie mini growboxa? Chodzi mi konkretnie o wymiary czy dadzą radę? Głównie mi chodzi o szerokość. W planach mam małą roślinkę do 1m. +speed auto lub jaką inną małą roślinkę. Jak zrobić samego growboxa wiem, chodzi mi czy urośnie bez problemu roślinka o takich wymiarach growboxa.0C2FC6C5-6315-4090-B922-96C28265542A.thumb.jpeg.ba8c9597758cdcd5210afafc16347b51.jpeg

D51B393C-B387-4820-A522-0133A59FE318.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się że udało by się jedną roślinkę tam na czilku wsadzić ale to moja subiektywna opinija a jak z oświetleniem ? I jaką pesteczkę masz zamiar tam wjebać ? Wsm dało by się nawet z dwa auto wjebać jakieś LST i będzie dobrze fest ?

Edytowane przez MisterZielskoXD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MisterZielskoXD planuje wsadzić led 240w a pestkę  +speed auto, czytałem opinie i jak na cenę sa dobre te pestki, szybko rosną, ludzie piszą ze zaczynaja kwitnąć po 6 tygodniach jak i nawet przed a zależy mi szczerze na szybkim growie. Wiem ze nie zawsze to jest tak szybko jak podają ale zamierzam spróbować tych pestek. Jak ktoś miał z nimi do czynienia to prosze o opinie ?

@MisterZielskoXD dzięki za odpowiedz ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@PoliszGrower styknie miejsca jak growerzy uprawiają nawet w obudowach po komputerze (pc boxy) co do odmiany speed auto fakt jest szybka ale musisz jeszcze trafić na dobre geny 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno jak to zamknę, zamontuje wiatraczek z kompa 12v z filtrem węglowym i zasunę szafą to może czasami czuć w pokoju? Czy mogę się czuć bezpieczny? xD

Albo jakiś inny sposob żeby czuć nie było 

Edytowane przez PoliszGrower

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze takie maty weglowe sprawdzaja sie i to srednio w pcboxach, ty tam potrzebujesz wydajna wentylacje. Przelicz sobie jaka twoj box ma pow. i dobierz odpowiednio wentylacje. Po drugie, jesli twoj box nie jest szczelny, to wentylacja i tak nie zlikwiduje calkowicie zapachu.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@CheMsKuN Dobra dzięki za odpowiedz jednak to przemyślałem i nie wypali. Spróbuje z PC boxa coś wykombinować 

Wie ktoś jak usunąć te elementy szare? Są zamontowane na takie dziwne coś da się to odkręcić jakos czy na sile trzeba?

2561D9E2-6791-4D54-86BA-3BC3FBCAB555.jpeg

283DE73C-38A1-453D-9DBB-D275342D0879.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@PoliszGrower To sa  nity,  je sie rozwierca.

 

Ps. Widze ze sie nie opierdalasz   ?

Edytowane przez CheMsKuN

Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...